Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában azok a férfiak akinek van elozo házasságból már gyerekük azok nem akarnak többet ?35-40es korosztályban

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem akarnak, de vannak kivételek.
2021. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy játszanak nyílt lapokkal és ne szédítsenek senkit. Mert amúgy ja, rengeteg elvált hapsi szeret nyugiban lenni persze úgy hogy ha kanos lesz akkor legyen valaki kéznél ezért állnak össze egy nővel. Ha konkrét kérdésre terelős “ mittudomén meglátjuk” a válasz azt nyugodtan vedd “NEM”-nek
2021. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39 vagyok nincs gyerekem, de mindenképpen akarok. Az már más tészta, hogy nehéz erre alkalmas nőt találni.
2021. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36 vagyok, elvált, egyelőre nem zárnám ki hogy legyen még. De egy kicsit fázok emiatt a korban hozzámillő gyermektelen nőktől.
2021. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a magam nevében szólok.Felneveltem 2 őt.Ezt vedd szó szerint,ugyanis velem éltek.Mégegyszer végigcsinálni??

Nem!Szó se lehet róla!

Szép volt,jó volt elég volt!

Te az mondod,ha kanos lesz ,legyen valaki kéznél.

Én meg azt,hogy :

Itt az ideje,hogy magammal is foglalkozzak!


A mostani párom se szeretne,és ez így is marad.

2021. jan. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia ! Àltalàban nem akarnak màr több gyereket, mert a gyerekeket el is kell tartani- felnevelni, ami nehéz ebben a bizonytalan vilàgban!
2021. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!