Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiunak vagz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiunak vagz a lanynak van nehezebb dolga, ha ismerkedni akar? Vegyük az alaphelyzetet, amikor a pasi kezdeményez, a lány csak bűvöli a pillantásaival.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 17:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! És a 19 visszautasításhoz mit szólsz?
2010. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Szar lehetett, de ha nem bunkok voltak, akkor siman csak pechje volt a sracnak.. Ha bunkok voltak, akkor a 19.-et mar tuti megteptem volna a helyeben :)

Azert a lanynak is szar, ha fixiroz valakit és az illeto le se sz.rja, nem?

2010. okt. 8. 18:36
 23/28 anonim ***** válasza:
Egy újabb hím nemű válasza: Szerintem is a fiúnak a nehezebb, főleg ha nem "menő" vagy emós b*zi. Szerintem jóval több normális fiú van, mint lány. Így az esélyek is kevesebbek. Egy lány meg, csak vár, aztán valaki majd csak felszedi, elég ha lemegy a helyi szórakozó helyre, és hiányos öltözékben riszálja magát.
2010. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek nehéz, nehéz megtalálnuk életünk párját!(:(

20/L

2010. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de szerintem én vagyok az utolsó ember, aki megnézné, hogy milyen autóval érkezik az illető. Én nem szorulok anyagi támogatásra, gyűlölném, ha engem valaki tolna pénzzel, nekem a karrier a lételemem, hogy saját magam építsem fel azt, amim lesz, ez a karrierista szemlélet. Szóval felőlem Ferrarival is jöhet, meg jöhet másmilyennel is. Az autók egyébként a hobbijaim közé tartozik, szóval biztosan megdicsérném és érdeklődnék felőle, de hogy nem ilyenért lennék együtt egy emberrel és nem számítana, hogy van-e neki ilyen az is biztos. Szóval máskor inkább kérdezz, mielőtt ítélkezel.
2010. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
answer failed
2010. okt. 9. 13:04
 27/28 anonim ***** válasza:

12.46

Mire számítottál? Leírod, hogy elég lenne pár mondat, hogy elvarázsoljon. Én azt figyeltem meg, hogy manapság a személyiség sokadrangú.A lányok, nők pedig akár hosszú hetekig, hónapokig szórakoznak a férfiakkal, mire egyáltalán eldöntik, hogy igent mondanak-e nekik, vagy nemet. Az azonnali hatást én eddig mindig csak egy autócsodával láttam (nem nálam, mert nincs, hanem másoknál). Na, az bizony csodás afrodiziákum, a lányok szinte transzba esnek tőle.

Szóval, ez az oka annak, amit én írtam.

2010. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
lányoknál próbálkozni se kell ahhoz hogy leszoljanak elég elmenni előtük mondom én ezt akin jó ruha van izmos is
2010. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!