Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiunak vagz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiunak vagz a lanynak van nehezebb dolga, ha ismerkedni akar? Vegyük az alaphelyzetet, amikor a pasi kezdeményez, a lány csak bűvöli a pillantásaival.

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 17:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

17.56-os vagyok

Engem egy párszor elég csúnyán pofáraejtettek lányok azzal, hogy kezdeményeztek, aztán visszatáncoltak, ráadásul mások előtt is nevetségessé tettek, úgyhogy eléggé fenntartásokkal kezelem az ilyet. Szemét dolog éreztetni a másikkal, hogy mennyivel kelendőbbek vagyunk nála. :((

2010. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

18.02

Én mindig pozitívan fogadtam egy lány közeledését. Ha nem is tetszett igazán, akkor is kedves voltam vele, mert eleve méltányolom, ha érdeklődik irántam valaki.

Épp ezért undorító dolog, ha egy lány szemét módon bánik egy iránta érdeklődő sráccal, csak azért, mert ő éppen nem jön be neki.

2010. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

hát az ilyen mondatoktól a hideg kiráz :P a "pasinak csak oda kell mennie" stb...

hát már bocs és ha a fiut egymás után elutasítják? tudod a zsinórba 4. elutasítás után elég depressziós tud lenni akárki.

Szegény haverommal is ez van :S majd holnap visszük buliba, hogy feloldódjon, meglátjuk mi lesz belőle :P

2010. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom egyszer eldöntötte, hogy egyik este nem fogja érdekelni, hány elutasítást kap, de akkor is menni fog a csajokhoz. 19 (!!!!) elutasítást kapott! Eddig ez a legtöbb, amiről hallottam. Pedig nem hülye a srác és rondának sem mondható. Szóval ennyit az odamenetel-ről.
2010. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Lány oldalról egyszerűbbnek tunik a fiu szerep - csak odamenni :) Ha meg visszautasít, le kell sz.rni. Szemétség megalazni a pasit, aki odamegy hozzád, de hat ilyet csak budos r.bancok tesznek, akik bekepzeltek. Normalis lany kulturaltan is vissza tud utasítani valakit.
2010. okt. 8. 18:17
 16/28 anonim ***** válasza:
Ja és azt hozzátenném, hogy csak azért nem volt több, mert addigra végetért a buli.
2010. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

hát igen :P

szóval asszem megállapítottuk, hogy a fiuknak van nehezebb dolga

2010. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
na jójó, de csak fiuk válaszoltak
2010. okt. 8. 18:22
 19/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akkor manapság elég kevés normális lány van, ugyanis nem szokásuk a kultúrált visszautasítás. Személyes sértésnek veszik, ha egy "rangjukon alauli" mer próbálkozni, egy ilyen pedig "büntetést érdemel":


Jó hangosan: "MIT KÉPZELSZ TE MAGADRÓL?! NÉZZ MÁR MAGADRA! MAJD PONT VELED FOGOK JÁRNI, NEM?!"


Az alábbi jelenet persze akkor igazán hatásos, ha jó nagy közönség előtt adják elő, hogy az illető srácnak eszébe se jusson legközelebb ilyen "szentségtörés!"

2010. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Bekepzelt k.rva az ilyen. Fuj. Valami jot vissza kell neki szolni, pl: csak vicceltem, nem akarok toled semmit, hallom, aJozsinak és a Bélának is megvoltál már.

Na de én most a normális emberekrol beszélek.

2010. okt. 8. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!