Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szerelmes a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes a barátnőm egy vásárlóba?

Figyelt kérdés

Itthon semmi feltűnő nincsen a kapcsolatunkban, nincsenek veszekedéseink, a szex is jó és gyakori, illetve van egy közös gyermekünk is.


Egy ismerősöm, akit a párom nem ismer a boltban dolgozik mint hentes, és mondta, hogy az egyik vásárlóval feltűnően kedves a párom, folyamatosan kérdezgeti, hogy hogy van, merre lakik, ha egy másik pénztárhoz megy oda, akkor külön odamegy neki köszönni a barátnőm elvileg.


Nem akartam elhinni, ezért elmentem “inkógnitó” módban reggel a boltba, mivel nyitás után szokott az ember is járni, és 4 nap folyamatos kémkedés után valóban meg is jelent, és bakker tényleg, úgy viselkedik a barátnőm, mint egy 14 éves szerelmes kislány, a csávón meg látszik, hogy legszívesebben átmenne egy másik pénztárhoz, ha lenne nyitva kb, nem is köszön neki.


Attól nem félek, hogy megcsal vele, de ez gondot jelenthet a későbbiekben, vagy csak túlreagálom?


2023. ápr. 14. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

5 napig nyomoztál utána, ahelyett hogy megkérdezted volna tőle, hogy ki ez a csávó?💀


Inkább ez az, ami gondot jelent.

2023. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Na ilyen pasiktól mensten meg az ég.
2023. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
👎👎👎
2023. ápr. 14. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Pedig kérdező, kémkedni gáz.


Miért nem őt kérdezed?

2023. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz kémkedni. Így lehet leleplezni az embereket nem kérdezgetéssel hölgyeim
2023. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes belé, tetszik neki, akkor már gond, nemhogy fog okozni. Már az.
2023. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már most is gond, szerintem is.
2023. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a veszekedés van, ha rákérdez. Így meg látta saját szemmel. Szerintem jobb, hogy utána járt.
2023. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem szabad másodkézből kapott infókra ugrani. Szerintem jól tette, hogy utána járt a történetnek. Párod viselkedése eléggé gond. Ha bejönne a vásárlónak, akkor hol tartanának már?
2023. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván az sem véletlen, hogy a barátnőddel nem tudattad, hogy a hentes kollégájat ismered, pontosabban, ő a besúgód. Nagyon gusztustalan vagy. Ha összejön mással, azt magadnak köszönd.
2023. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!