Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a féltékenységgel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a féltékenységgel?

Figyelt kérdés

Aki éppen iszik valamit és szeretne részeg lenni, az figyeljen a párom, lány, haver szavakra. Igyon akkor, mikor elolvassa ezeket. Garantált lesz a siker. 😄


Olyan fura és őszintén nem tudom hogyan kéne ezt kezelnem. Nem a klasszikus féltékenység, aminél rögeszmém, hogy a párom megcsal/megcsalna. Inkább irigység értetlenkedéssel vegyítve. Igyekszem nem a páromra okádni, ami ilyenkor bennem dúl, hanem elfojtani vagy normálisan megbeszélni vele, de nem jutok semerre.


Szóval. Másfél éve alkotunk egy párt, félévig csak barátkoztunk. Én 2 éve költöztem ide. A páromnak volt előttem is egy baráti társasága, ahol néha-néha megjelent egy lány. Ez a lány szrik az én barátomra, hogy szépen mondjam. 😅 El-elbeszélgetett vele, ha találkoztak, de egyértelműen közömbös a barátom felé. Ennek én örülök.


Annak már nem, hogy a páromnak még mindig nagyon tetszik ez a lány. Annyi jel mutat rá...


Egy haverjának is tetszik ez a lány. Egyszer volt egy összeülős iszogatós esténk, ezen az eseményen fordult oda a párom a haverjához és büszkélkedett el, hogy összefutott a buszmegállóban a Lánnyal. Csak köszöntek, de legalább találkoztak!Ugyanekkor hívta fel a Haver a Lányt, telefonon. Olyan irigység és féltékénység tört rá a Páromra, hogy olyat én még nem láttam. 😅


Vagy pld a Lány feltett egy hírdetést a Marketplace-en, egy olyan dolgot árult, ami a Páromat sosem érdekelte. De már screenshoot-olta azon nyomban, hogy megmutatja a kollegájának, akit egyáltalán nem szeret. Annyira izgatott, jókedvű, bezsongott lett.


Minden képe be van lájkolva, szívecskézve az instagrammon és a facebookon. (Az enyémek nincsenek. 😅 Az nem zavar, hogy az enyémekre nem reagál, de az már igen, hogy ezzel párhuzamban a csajéra igen.)



Egy évig csend volt. Aztán megláttam, hogy küldött üzenetet a Lánynak. Csak egy köszit láttam. De mivel egyáltalán nem szoktak chatelni, így furcsa volt és nem hagyott nyugodni a dolog. Rákérdeztem a Páromnál, ő pedig megmutatta a beszélgetést. Annyi állt benne, hogy a Párom meghívta őt a születésnapjára ünnepelni, a Lány pedig kinevette és leírta neki, hogy elköltöztek innen a barátjával, egy kicsit messzebbre. De azért boldog születésnapot. A dátum szerint ezt a munkahelyén írta. Én nem tudtam, hogy megakarja és meg is hívta a Lányt. Rákérdeztem, hogy ha eljött volna, mit mondott volna, mit keres itt? Azt válaszolta, hogy rá fogta volt a Haverjára.


Fantasztikus. 😅 Megkérdeztem, hogy még mindig tetszik-e neki? Azt mondta, hogy neeem, csak régen dumáltak már, ennyi. Azt is megkérdeztem, hogy miért nem mondta el. Azt mondta, hogy nem akart vitát.


Nagyon próbálok ellene küzdeni, de nem megy, mert zavar. Zavar, hogy ennyire oda van valakiért mellettem, még így másfél év után is. Zavar, hogy hazudik, titkolózik. És szerintem azért zavar engem ez a Lány, mert nekem jóformán már nem udvarol, kedveskedik szavakkal a párom. Sokszor kérni kell, hogy öleljen már meg vagy rá kell szólnom, hogy válaszoljon az üzenetemre vagy arra, amit éppen mondtam.


Olyan, mintha egy tinisorozat szereplője lennék 😅 Nagyon gáz, hogy pár év múlva harmincévesek leszünk, aztán ezen kell toporogni, mint a hülyegyerekek, ahelyett, hogy megbecsülnénk egymást. Azt sem tudom, hogyan kezeljem, hogyan reagáljak ezekre, mert egy kapcsolatomban sem volt még ilyen.


2023. ápr. 14. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy a kapcsolatod idő kérdése és vége?
2023. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, sejtem. És van rá esély, hogy én teszek erre pontot. 😅
2023. ápr. 14. 19:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelmes beléd és kifelé kacsintgat.

(Sőt lehet megcsalt)

Miért vagy még vele?

2023. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem csal meg, ez fix. Ahogy írtam is, nem kacsintgat kifelé, ezt a lányt előbb ismerte, mint engem, előttem is tetszett már neki. Inkább amolyan "elérhetetlen bálvány" a számára.
2023. ápr. 14. 19:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Illetve egyáltalán nem találkoznak, nem beszélgetnek, sejtéseim szerint sokat nem is tudnak egymásról. Más nőkkel meg nincs kapcsolata, csak két férjnél lévő munkatársával, akikkel közömbösek egymás felé.
2023. ápr. 14. 19:41
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kikacsintgatás nem számít mi vezérli!
2023. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanekkor hívta fel a Haver a Lányt, telefonon. Olyan irigység és féltékénység tört rá a Páromra, hogy olyat én még nem láttam."


És még nem is titkolta előtted.

Te csak úgy vagy neki. Nem szeret.

Még meg is aláz.

Kell ez neked?


Tök mindegy, hogy a lányt érdekli, vagy nem érdekli

a párod.

Az a fontos, hogy a párod hozzád hogy viszonyul:

a szemed előtt sóvárog egy másik nő iránt, a haverjával közli is,

előtted sem titkolja.


Úgy kirúgnám, hogy a lába nme éri a földet.

2023. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ennél a telefonos esetnél még nem voltunk együtt, csak szimpatizáltunk egymással. Csak a kertes meg a szülinapos történt a kapcsolatunk alatt.


De egyébként igazad van, nem véletlenül érint ez engem ennyire rosszul. Nem tudom hogyan kell jól kezelni ezt a dolgot, talán úgy, hogy rá világítok erre, aztán elköszönök tőle. 🫤

2023. ápr. 14. 19:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus pasi akinek az elérhetetlen kell. Ha a Lánnyal lenne akkor meg rólad ábrándozna.

Pont ilyet dobtam ki. Ezért most utána bőg mert enm vagyok vele. Amikor vele vagyok persze meg más után bőg.

Én nem tudom mi ez a mentális zavar a pasiknál, de jellemzően élnek ebben a matrixban vagy mi ez.

Agyilag nincsenek köztünk az biztos.

2023. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
*most utánam bőg mert nem vagyok vele. Amugy le se ejtene.
2023. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!