Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a pasimmal, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockgirl87 kérdése:

Mit kezdjek a pasimmal, miért féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Sok éve együtt vagyunk, már együtt is élünk. Korábban semmi baj nem volt, de nemrég felbukkant az egyik exem, és azóta sokat csetelek vele, de nem is találkoztunk, csak neten beszélgetünk. Páromat meg zavarja a dolog. Közös gépet használunk itthon, van hogy egymás facebook-jába is belépünk néha véletlenül, de nincs titkunk így egymás előtt. Néha látta hogy beszélgetek az exemmel, szex témában is. Az exem bohém kicsit, sokszor mondja hogy mennyire bejövök neki, meg hogy le is feküdne szívesen velem, de én megmondtam pasimnak, hogy sose csalnám meg. Ő mégis sokszor felhozza, hogy beszélgetek az exemmel, és ez zavarja.

Mit tegyek hogy ne zavarja, mit mondjak még neki, miért ilyen féltékeny?

26L



2017. dec. 19. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked kerdes, hogy miert ilyen feltekeny, akkor nagyon ostoba vagy. Mar regen ki kellett volna csesznie teged.
2017. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Minek bolondítod a másik gyereket tudod hogy szexet akar netán kapcsolatot.


Ha olyan boldog kapcsolatban vagy gerzebórza akkor mit eszetlenkedsz az exeiddel? ennyire unalmas az életed hogy a fb csetelés flörtölés tölti ki a minden napjaidat?


Szerintem kezeltesd magad pszihológussal mert ez már az a kategória lassan..

2017. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Megmagyaráznád kérlek? Miért baj hogy beszélgetek az exemmel? Nem haragban váltunk el, meg inkább eleve csak barátok voltunk, nem is volt igazán komoly kapcsolat közöttünk, csak haverság. Miért baj az hogy én tartom vele a kapcsolatot és beszélgetünk?
2017. dec. 19. 19:21
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Elég szánalmas vagy :D

Ha te is ilyen lazán fognád fel a dolgot akkor tényleg van baj az anyaddal:DD

Megint más az ha összefuttok váltatok pár szót..de ez hogy folyamatosan beszéltek ráadásul szexről is..pff.

Nekem eszembe se jutna, mert az idő alatt inkább a barátommal beszélnék..

2017. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem anyaddal hanem agyaddal@

Javítva

2017. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj, h csetelsz vele, de az már rég nem okés, hogy szec témárol is, és hogy azok után h azt irta h mennyire megb....na nem mondtad azt neki, h ne haragudj, de itt befejeztük a beszélgetést. Ez abszolut nem fér bele!
2017. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Beszélgetek párommal is szex témában is. Mindent megbeszélünk egymással. Nem helyette csetelek a sráccal, hanem mellette. Sose csalnám meg, szeretem, jó vele. Akkor mégis miért baj hogy mással is beszélgetek? Tényleg nem értem.
2017. dec. 19. 19:30
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Mert exszel nem beszélgetünk ilyenről! Ezen mit nem.lehet felfogni? Egyszerűen géz amit csinálsz. De hiába mondjuk, ha nem fogod fel.
2017. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

Milyen kva gaz az is hogy ott a barátod és ahelyett hogy vele beszélnél foglalkoznal stb inkább csetelsz az exxel??jezusom.. én is dobtalak volna már

Annyiban becsullek hogy nem a háta mögött sunyiskodsz..:(

2017. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Azzal a pároddal akivel úton útfélen szakítgattok? :D
2017. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!