Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye esélytelen?

Figyelt kérdés
Viszonylag friss a kapcsolat. A párom (ő a férfi) iszonyatosan sértődékeny, semmit nem lehet vele megbeszélni, mert mindent automatikusan támadásnak vesz. Teljesen normális hangnemben, tiszteletteljesen elmondom hogy pl valamit másképp szeretnék, vagy megbántott valamivel, vagy akármi, azonnal visszatámad, hogy én hibáztatom őt, és megsértem ezzell. Nem fiatal ferfiről van szó, hanem jóval 35 felettiről, de már ott tartok, hogy semmilyen problémát, észrevételt, kritikát nem mondok neki, mert gondolkodás nélkül mindent támadásnak vesz, és megsértődik. Jól gondolom hogy a hozzáállása miatt esélytelen a kapcsolat folytatása?
2023. ápr. 15. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"semmit nem lehet vele megbeszélni"

Ez egyértelmű oka az ismerkedés felfüggesztésének.

2023. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod.
2023. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megesett hogy a pasi hisztizik.

Náluk az hat amikor önmagukkal szembesítem őket viccesen egy másik hasonlo kontextusban és eljátszom nekik őket:) sokszor mosolyognak is rajta és rajönnek milyen hülyék voltak:)


Pl egyszer a barátom azon hisztizett be ha hátrafordulva alszok egyszer.

Másik azon ha azt mondtam boltba megyek miért mentem akkor még postára is hazudtam.

Harmadik azon ha nem akartam épp szexet.


És akkor a tükör nekik:

Az elsővel.mikor már huzamosan jártunk és már elmultak a parái és ö fordult nekem háttal játékosan elkezdtem neki hisztizni hogyhogy háttal fordulsz? Es előadtam amiket ő mondott nekem anno:)

Egyből látta önmagát, hogy gyerekes volt.


Másik mikor eljott velem boltba de aztán utkozben beszaladtunk ügyintézni meg hivta valami haverja kozben hozzá is felugrottunk, akkor mondtam neki na látod így kerültem én is a postára hogy napközben jön minden magával tovább, hogy még ezt is azt is amazt is akkor elintézzük. És ezen hisztiztél közben ez megy most látod is:)


Aki meg azon hisztizett h nem akartam szexet, annak meg elkezdtem én hisztizni amikor ő nem akart:) egyből kapcsolt ő is:)


(Mellesleg én nem kritizálok soha, meg ilyenek.másképp kommunikálok)

2023. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha megbántott vmivel és ezért szólsz és erre támad:


Erről eszembe jut egy kerdésnél egy vlaszom mikor irtam hogy amikor egy nőnek tartása van vagy kiáll magáért vagy megvédené magát azt sok férfi nem bírja.

Agyon lepontoztak hogy ez nem tartás.

Dehogynem az. Nem is kell lemenni soha lábtörlőbe akárhogy is támadnak.ilyenkor.


Én ilyenkor csak nyugdt hangnemben elismétlen önmagam neki újra. Csak fokozottabban pl így:


Elmondom neki hogy megbántott. Erre kikéri magának támad beszól hadakozik hibáztat pattog. Ezeket soha nem reagálom le.

Hanem: akkor még egyszer nyomatékosan ismétlem, hogy ez nekem rosszul esett és nem akarom hogy elöforduljon többet.


Ha megint pattog akkor megint megismétlem. Egyszer csk képes lesz felfogni.

2023. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első válaszoló.
2023. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha el tudod viselni a hisztijét hosszùtàvon akkor nincs gond. Ez még rosszabodni is fog ahogy idősödik.
2023. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez esélytelen.
2023. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Esélytelen, mert van a férfinek más az életében, és mr csak nyűgként tekint rád. Ezért ugrik mindenre.. maga a lényed zavarja. Bármit is tennél. Mint kivülálló láttam már ilyen ismerős kapcsolatban. Tapintani lehetett az egészet.
2023. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy8


A primitivebb tipus az gyakorta igy reagál, ha valakinek nem jó valami, hogy személyes támadásnak veszi, nem a megoldáson vannak, hanem elkezdenek védekezni.

2023. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
9 100% hogy a fazonnak van más is az életébe. Lehet érezni. A kérdező meg amit ír, az még rá is erősít a dolgokra.
2023. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!