Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális kapcsolat ebből, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Amikor összeköltöztem a barátnőmmel állandóan szóba került az exe. Mindig volt valami, ami miatt előkerült. irogatott neki, amit titkolt előllem meg hasonlók. Ennek ellenére meg rám volt betegesen féltékeny, amikor én semmi okot nem adtam rá, a telefonomat is mindig odaadtam neki, mert nekem nem volt titkolni valóm, ellentétbe vele, mert ő sose adta oda... Erre jött még, hogy mindenen hisztizett és minden nap veszekedni akart, valami hülyeségen. Állandó sértődés volt a semmin. Sajnos hülye voltam, azt elismerem, mert elegem lett belőle, hogy minden nap csak idegesített és kidobtam, mert nem bírtam már tovább idegileg a hülyeségeit. Az ilyen ember tud változni vagy mindig ilyen lesz és problémázni fog mindenen?
2021. szept. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Te se vagy 100as.

Már mi a fenéért adná oda a telefonját? Idiota

2021. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok és jobb is ez így.
2021. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Sose fog változni. Jóltetted.

Te idiota #1. Ha ő belenéz akkor már nyugodtan odaadhatja ő is… vagy akkor ne nézegessen senki semmit. Az nem úgy megy hogy a néninek mindent szabad.

2021. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

3

Ő se nézzen bele. Nevetséges. Intimszféra..!

2021. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!