Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret, akkor miért mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, akkor miért mond olyat, hogy nem akar velem maradni, szakítani fog velem majd, és keres mást?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja szeret velem ezzel szívózni, de engem meg ezzel teljesen megbánt. Azt mondja valójában sosem hagyna ott, és hogy nagyon szeret. Én ilyenkor nagyon megbántva érzem magam, és mérges vagyok rá, és ilyenkor van úgy, hogy távolabb megyek tőle, ekkor volt már úgy rám feküdt, és míg nem békültem ki vele, nem szállt le rólam.
2023. ápr. 15. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom felfogni, hogy hogyan élhet bárki is együtt ilyen idiótákkal...


A barátod egy k.baszott éretlen gyerek, tessék.

2023. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó 2 sorodtól rendesen megijedtem...

Azert ezen gondolkozz el, mert egyáltalán nem biztató. Voltam bántalmazó kapcsolatban, nagyon bele lehet süllyedni.

2023. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szív bőségéből szól a száj. Nekem meg ez a véleményem.
2023. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, csak egy tárgyként tekint rád.
2023. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3+ Kifelé tart már a szívével a kapcsolatból. Készül kifelé és már nem tudja magába tartani. Ezért próbálja viccnek beállítani..
2023. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Ez már nálunk is elhangzott de az én barátom kicsit másképp beszélt erről.

Egy veszekedésnél a képébe vágtam hogy elegem volt keressen mást. Erre ő vissza is kiabált hogy keresni is fog.

Aztán ezen veszekedtünk.

De ő aztán nekem azt mondta hogy ezt kimondania (hogy akkor keresni is fog)még neki is aljasan hangzik, soha többé nem fog ilyet mondani.

Aztán amikor megint veszekedtünk és dühből megint és másik veszekedesnél is a képébe vágtam hogy már én imádkozom hogy legyen neki más és ne engem bántson, menjen el, még akkor is tartotta a szavát a véksőkig is és azon is túl. És soha nem is mondott ilyet többé nekem.

2023. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

"ekkor volt már úgy rám feküdt, és míg nem békültem ki vele, nem szállt le rólam."

WHAT?

2023. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma, 8 éveseknél ez még belefér.
2023. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bántalmazó a kapcsolatod fogd fel !

Hidd el .

Van szóbeli bántalmazás nálatok úgy látom, es fizikai is hogy eroszakosan rád fekszik es nem enged.

Hülye fazfej a palid

2023. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!