Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyok együtt. Most távkapcsolatban vagyunk. (2 órás táv) Januártól 1x találkozott velem, februárban! Telefonon, messengeren nagy a szája: hiányzom, nem bírja nélkülem, stb.

Márciusban többször találkozni akartam vele, meg volt minden lehetőségünk. Állandóan ezt a választ kaptam "Nincs időm". Miközben a barátaival közös sörözős, stb. programot szervezett. Áprilisban szintén találkozni akartam. Mondtam neki, hogy ha nincs lehetősége utazni, megyek én! Lemondta, hogy fontos dolga van, amit meg is értettem. Kiderült, hogy hazudott. A fontos dolgot azért kellett elvégeznie aznap, (mikor elméletileg találkoztunk volna és lemondta), mert másnap szintén a barátaival készült ünnepelni.


Szerinte nem jogos, szerintem jogos a felháborodasom. Elvégre rám nem, de a barátaira időt szán, miközben nekem állandóan bekamuzza, hogy "sok dolga van", tehát hazudik is.

Vélemény?


2023. ápr. 17. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

2 órás táv esetén minden hétvégén találkozni kéne.

A te párod februárban találkozott veled utoljára. Hány hétvége volt azóta??????

A véleményem az, hogy neki te a huszonharmadik lényegtelen program vagy az életében. Ha jut rád idő, hát jut, ha van jobb programja is, akkor nem jut.

Nekem ilyen partner nem kéne.

2023. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

A sörözés miatt: ő a férfi. Te a nő.


Megérdemled, te választottad!


Ember, 60 éve nagyszüleim szeptemberben házasodtak, köv. júliusban már megszületett keresztanyám. Nálatok meg belefér, hogy egy 4 éves (!!!!! bazdmeg) kapcsolatról úgy beszélsz, hogy jajj nem találkoztok.


Sírjatok még nők, jó sokat, lassan tényleg elkezdem összeírni a sztorikat, és mondjuk havonta összegzem, hogy 10 nő sírt hogy a csávója így meg úgy... miközben kezetekben a döntés, de nektek a gyökér sörözős idióta kell, a normálisnak meg már rég szülhettél volna!

2023. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Utolsó! Még mielőtt ítélkezel, elárulom, hogy rendes volt. Az utóbbi időben a baráti társasága miatt változott meg!

Szerintem szakítás lesz a vége. Mondtam neki, én sem viselem el, hogy Utolsó helyen vagyok

2023. ápr. 18. 00:13
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

"A sörözés miatt: ő a férfi. Te a nő.



Megérdemled, te választottad!"


Fordított nemekkel a férfi nem érdemelné meg?

2023. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor lezártam volna a dolgot vele, amikor kiderült, hogy hazudott. Kell ez neked, kérdező?
2023. ápr. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd leesik egyszer hogy szingli vagy.

Hogy lehet ilyen halucináciokban élni nem is értem

2023. ápr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás? Már együtt sem vagytok. Mondanám, hogy van vki más, azért nem keres.
2023. ápr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján szexkapcsolatban vagytok és ott se biztos az első helyed.
2023. ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkockáztatnám, hogy egy másik nő van képben, ha még azt is lemondja, hogy te látogasd meg. Jobb minél előbb tiszta vizet önteni a pohárba.
2023. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mióta éltek így távkapcsolatban?
2023. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!