Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyok együtt. Most távkapcsolatban vagyunk. (2 órás táv) Januártól 1x találkozott velem, februárban! Telefonon, messengeren nagy a szája: hiányzom, nem bírja nélkülem, stb.

Márciusban többször találkozni akartam vele, meg volt minden lehetőségünk. Állandóan ezt a választ kaptam "Nincs időm". Miközben a barátaival közös sörözős, stb. programot szervezett. Áprilisban szintén találkozni akartam. Mondtam neki, hogy ha nincs lehetősége utazni, megyek én! Lemondta, hogy fontos dolga van, amit meg is értettem. Kiderült, hogy hazudott. A fontos dolgot azért kellett elvégeznie aznap, (mikor elméletileg találkoztunk volna és lemondta), mert másnap szintén a barátaival készült ünnepelni.


Szerinte nem jogos, szerintem jogos a felháborodasom. Elvégre rám nem, de a barátaira időt szán, miközben nekem állandóan bekamuzza, hogy "sok dolga van", tehát hazudik is.

Vélemény?


2023. ápr. 17. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A haverokkal eljár szórakozni, ahol felszed nőket. Tehát inkább szakíts, ne húzd az időd mellette tovább.
2023. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekled és neked egyáltalán nincs kapcsolatod. Ez csak a te fejedben él már sajnos.
2023. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szexkapcsolatban is karcsú lenne. Halott ügy, de szerintem ne háborogj rajta, hanem szakíts, tök egyértelmű, hogy csak rád nincs ideje.
2023. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert hivod kapcsolatnak azt a semmit?
2023. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Januártól vagyunk távkapcsolatban. De teljes mértékben igazatok van. A legidegesítőbb, hogy ő van fel háborodva
2023. ápr. 18. 18:27
 16/16 anonim ***** válasza:
A tavkapcsolat szot is tulzasnak talalom. Mintha meg akarnad szepiteni azt, ami nincs is koztetek. Ne verd at magad.
2023. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!