Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi együtt él a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi együtt él a feleségével gyerek miatt ha már nem szereti?

Figyelt kérdés

A férjem szószerint gyűlöl de a gyerekünk miatt maradt velem. Tudom hogy megcsal a saját szememmel láttam szerelmesek a nővel…

Tényleg együtt marad a feleségével a férfi egy gyerek miatt?


2023. ápr. 18. 09:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Igen!


(apám szájából is hallottam anno, hogy ha nem lennék régen lelépett volna. 11 éves korom óta csalta anyát, 22 voltam mire végre elment (bár én a gyerekként azt mondom azonnal kellett volna!))

2023. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

"apám szájából is hallottam anno, hogy ha nem lennék régen lelépett volna"


Akkora undorító férgek tudnak lenni az emberek, simán a gyerekre fogják a saját gyávaságukat. Ez azért tud rohadtul dühíteni, mert nálunk is ez volt, majd felnőttként azt találta mondani édesanyám, hogy azért nem vált el az agresszív, alkoholista apámtól, mert négy évesen azt mondtam neki, hogy ne váljanak el. Gyakorlatilag rám pakolta az egész kínszenvedés felelősségét, amit 15-20 éven át szenvedtünk el apámtól.

2023. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

#11, #12 Sajnálom hogy ilyeneken mentetek keresztül!

De én azért ilyenkor az anyukák viselkedését sem értem.

Mert oké ahol nincs hová menni a nőnek ott még csak-csak megértem hogy eltűri a gyerekei miatt a megcsalást. De valljuk be, sok nő társfüggő/kapcsolatfüggő, vagy a kényelmes élete miatt homokba dugja a fejét a férje félrelépéseivel kapcsolatban.

Aztán hogy ez mit okoz később a gyerekekben az a ti történeteitek alapján is látszik. Úgyhogy én nem menteném fel a félrek*félő apukákat (anyukákat) sem, de azokat a feleségeket sem akik 10-20 éven keresztül nem adják be a válási papírokat hanem hagyják a végtelenségig megalázni magukat (ezzel a gyerekekre is terhet tesznek).

2023. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindig van megcsalás a hatterben sokan pont ezért nem válnak el.

Mint en sem. Örülnék ha kiderulne hogy a ferjem csal, de igy az a baj hogy ki segitene?

A csalad messze, a tesoim külföldön akik segitenének, a ferjem nem engedne kikoltozni a gyerekkel, de tamogatni nem tamogatna a gyereket sem rendesen. Szoval csak kinlodas lenne valszeg

Kinlodas igy is, de valszeg nagyobb nehézség lenne egyedül amikor nincs kire tamaszkodj.

Mert ki hozza haza a gyereket oviból -bolcsibol ha dolgozol? Es nalad a gyerek?

Vagy ki viszi el a gyereket ha olyan a munkabeosztas.

Kb ilyen gondok akadályozzák meg a válást es elnek a fosban az emberek.

Sajnos

2023. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És férfifiak ti mit gondoltok erről a kérdésről?
2023. ápr. 18. 18:56
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hova mennie, ha nincs penze elmenni persze hogy marad. Meg ha ugy van vele hogy van gyerek, maradnom kell. Mas esetben nem.
2023. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 MolotovPunk ***** válasza:
89%
Hogy lehet olyan kapcsolatban élni, ahol az egyik fél gyűlöli a másikat és csalja is? Itt azért lehet előbb utóbb lépni kellene és elválni. Igaz, közös gyereketek van. Necces egy helyzet. Viszont találhatsz később olyan pasit, aki igazán szeretne.
2023. ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem írtam le részletet pont azért mert rengeteg sok minden van 2ember életében. Én csak azt szeretném tudni képes e együtt élni a férfi a feleségével,ha már nem szereti vagy van rá még esély és érez valamit a megszokáson kívül? Én nem azt kérdeztem elváljak e vagy ne.. elmenjek e vagy ne..

egy nő feláldozza magát a gyerekéért a családjáért, de szerintem egy férfi kilépne, ha tényleg annyira fontos lenne az a szerető..

2023. ápr. 20. 07:39
 19/22 A kérdező kommentje:

Nálunk se anyagi gondok nincsennek ugy értem bárki bármikor eltudna menni.

A vagyon megosztással se lenne probléma.

2023. ápr. 20. 07:41
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a gyerek miatt van veled, csak nem tud hova menni.
2023. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!