Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nekem kéne tolerálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nekem kéne tolerálnom örökké hogy a párom sose tud rám koncentrálni mások miatt?

Figyelt kérdés

Egy vacsorát nem tudunk úgy megülni vagy egy filmet megnézni hogy ne csörögjön a telefonja, vagy kelljen felállni és elmenni mert éppen intéznivaló akadt. Mindig én vagyok félretéve és a velem való program megszakítható. Azt mondja ha nem tetszik akkor mehetek, neki ilyen az élete, vele ez jár.

Ti hogy látjátok, az ilyen emberek változnak, vagy annyira kifele élnek hogy nem lehet velük intim kapcsolatot normálisan ápolni? Akinek mindig a haverok és random mások számítanak jobban, azzal tervezni is butaság?


2023. ápr. 18. 16:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Találsz jobbat.
2023. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nála ez a problémakezelés, hogy ha nem tetszik, mehetek?

Én mennék.


Te is tudod a választ - akinek mindig a haverok és random mások számítanak jobban; mi a kérdés??? Te nem számítasz. Ennek fényében maradj vele.

2023. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azért zavar össze a dolog, mert ő emellett azt állítja hogy nagyon szeret. És ez neki nem cserbenhagyásról szól, csak ő ilyen és kész. Én "fújom fel."
2023. ápr. 18. 16:32
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Ja hogy azt mondja, hogy nagyon szeret? Ő ilyen és kész? Oh... azért ilyen, mert hagyod neki, hogy ilyen legyen és nem hagyod ott "ilyennek lenni" a büdös francba. Nem tűnik fel, hogy qrvára nem érdekli, hogy megbánt és fel se merül, hogy téged előtérbe helyezzen? Szeret? Dehogy szeret. Ő magát szereti.


Azt nézd, amit tesz, ne azt, amit mond. Én is nagyon szeretlek, remélem elhiszed. Ja nem? Neki miért igen? Mert amúgy még parasztul is viselkedik veled?


Picit nézz már rá magatokra kívülről...

2023. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mész vele ha csak mondja, hogy szeret...
2023. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azok után, hogy azt mondta volna, hogy mehetek mentem volna az tuti.
2023. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ezt így értem milyen torz, persze.

Inkább azon gondolkozok be, hogy annak ellenére hogy valaki valamilyen személyiségjegyű, azaz mondjuk rendkívül társaságfüggő, annak ez nem arról szól mint nekem. Neki lehet hogy ez a dolog őszintén nem parasztság, hanem alapvetés. A baj inkább az hogy nem érzi át hogy nekem nem ilyen, és nem hajlandó tenni semmit.

2023. ápr. 18. 16:37
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít, amit mond, vagy amit tesz? Ha annyira szeretne, nem mondaná, hogy el lehet menni. Akkor törődne a te igényeiddel is. Nézz szembe vele, hogy nagyon hátul vagy a fontossági sorrendben.
2023. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A baj, az, hogy te nem érted meg, hogy ő olyan és nem fog érted megváltozni HA OLYAN, LEHET hogy csak hozzád olyan.
2023. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell védened magadban, hogy ő társaságfüggő, ezért hagy faképnél, nem azért, mert paraszt.

De, paraszt.


Ezen felül valóban igaz, hogy se nem érzi át hogy neked rossz - ha szólsz még le is hurrog, hogy túlreagálod (nyilván....) és esze ágában sincs változtatni, mert ő "ilyen". Az elég baj.

2023. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!