Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a felvetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a felvetésről, hogy az iskolázott, művelt emberek normálisan viselkednek egy párkapcsolatban, míg a képzetlen, műveletlen emberek sokszor tiszteletlenek?

Figyelt kérdés
Általában kérdezem, kivételek mindkét oldalon vannak.
2023. ápr. 18. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Azt gondolom, hogy a diploma nem ad neked érzelmi intelligenciát, az vagy benned van, vagy nincs, sok múlik azon, mi a minta, hogyan nevelkedtél, mi a prioritás számodra.
2023. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanult emberek is lehetnek érzelmi analfabéták, sekélyesek vagy személyesiségzavarosak.
2023. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem ezen mulik.
2023. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát en ismerek olyat aki szinte egy bunko paraszt volt, fősuli után meg mint akot kicseréltek. Választékos udvaria beszédtílusú lett meg normális.
2023. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés nincs. Exem, apám és bnőm férje diplomások de érzelmi intelligencia meg tisztelet a béka segge alatt...pl.

2.párom is szakmunkás és ezerszer jobban becsülnek, tisztelnek.

2023. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a tanult emberek sem kullonbek , tudom mert a tarsasagom ertelmwsegi.
2023. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanult ember vagyok, rohadt sok mindenben különbek (általában, nem mindenkire igaz) a tanult emberek, de ebben pont nem. Olyan dolgokra van példa köztük is a 4 fal között, hogy ha mesélném, azt hinnéd, hogy valami utolsó, putris cigókról van szó.
2023. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harebell ***** válasza:
56%
Én láttam annyi "iskolázott, művelt" embert nulla érzelmi intelligenciával, nulla empátiával, arrogáns stílussal, hogy az már nem kivételnek számít. És ezek még nem mérgező vagy bántalmazó emberek (aminek szintén semmi köze az iskolázottsághoz), csak szimplán csapnivaló a kommunikácójuk és konfliktuskezelésük.
2023. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek nincs köze egymáshoz, sőt bőven akad annyi diplomás, jòl szituált bunkò, hogy nem is hinnéd el, miket művelnek otthon a 4 fal között.
2023. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!