Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben csak a szakítás az opció?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. A páromat valamikor nagyon régen hatalmas csalódás érte egy nő részéről. Az illető hazudott neki, játszmázott vele, és úgy érzem ez még mindig hatással van a páromra. Abból gondolom ezt, hogy rajtam torolja meg az akkori csalódását, amit nem én okoztam. Érzelmilleg zárkózott velem, húzd meg ereszd meget játszik velem, beígér dolgokat amiket nem tesz meg, és sorolhatnám. Én türelmes vagyok, de azt vettem észre, szadista módon élvezi hogy átverhet, csalódást okozhat. Szexuálisan is ilyen velem. Szex csak akkor van ha ő akarja, addig pedig visszatart tőlem mindenféle testi és érzelmi intimitást. Élvezi hogy nem adja meg azt, amit tudja hogy szeretnék. Mintha azt élvezné hogy minden tőle függ, és bármikor játszhat az érzéseimmel-vágyaimmal, kedve szerint, random módon megtagadhat tőlem mindent amit megadhatna. Nem tudom hogy tudatosan vagy tudat alatt teszi ezt, de azt határozottan érzem, hogy ezt valamilyen büntetésnek, és hatalom gyakorlásnak éli meg. Azt is tudom, hogy ő anno nagyon padlóra került amiatt a nő miatt, és úgy érzem, mindent rajtam akar megbosszúlni. Ez esetben ugye csak a szakítás az opció?
2023. ápr. 23. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%

Mibe fogadunk, hogy ő volt az, aki átverte az exeket és nem fordítva? 🤔


Egyébként igen, a legjobb megoldás a szakítás.

2023. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Járhatsz vele pszichológushoz, párterápiára, az is opció.
2023. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy az előttem lévő nőkkel is hasonlóan viselkedhetett. Azt is mondta, amióta az a nő anno átverte, nem tud szerelmet érezni, vagyis valami megváltozott benne. Én azt mondtam mindenkit ért csalódas, de az emberek nem azon állnak bosszút akik semmit sem ártottak neki.
2023. ápr. 23. 11:25
 4/61 A kérdező kommentje:
2-es őt nem érdekli hogy így viselkedik! Élvezi hogy csalódást okozhat.
2023. ápr. 23. 11:25
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele akkor? Nem fog megváltozni érted, mert nem szerelmes beléd és nem is tisztel. Mi jó van neked ebben?
2023. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a gyanum mint elsőnek.hogy nem véletlen hagyták el mások sem..
2023. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

6-os igen, írtam is hogy hogyan viselkedett az után a nő után másokkal.

5-ös a kérdés jogos, viszont írtam is illetve kérdeztelek titeket, hogy csak a szakítás az opció? Nyilván én is tudom hogy igen, és iszonyat nehéz a tudat, hogy utánam másokat is bántani fog.

2023. ápr. 23. 11:29
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, ún. bántalmazó kapcsolatban vagy. Hogy a fenébe lenne más normális opció mint a szakítás??
2023. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
8-as az nyilvánvaló hogy bánzalmazó, és nagyon aggasztó hogy olyan mintha pszicho vagy szociopata lenne, és a tudat elszorit, hogy akik utánam lesznek, őket ugyanígy, ha nem jobban fogja szadista módon bántalmazni, traumatizálni, és mindezt bűntetlenül teheti.
2023. ápr. 23. 11:51
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, miert vagy kapcsolatban egy ilyen emberrel?
2023. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!