Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul, hogy amikor itthon is rengeteg munka lenne, párom egy ismerősnek segített napokon keresztül?

Figyelt kérdés
Női ismerős..
2023. ápr. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mindig segít otthon, a nőnek párja van, ismered őt te is, látod, észrevetted, hogy tetszenek egymásnak?

Sok mindentől függ ám hogyan reagálnék. Attól is, hogy nekem kifejezi-e tettetekkel nemcsak szavakkal, hogy szeret és tisztel, lehet bennem lenne minimális sértettség, viszont ha ők megegyeztek már és mi nem, megigerte neki, akkor rosszul jön ki, hogy nem megy azért, mert én megbántódtam...

Mint írtam sok tényező játszik ám szerepet.

2023. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ezt biztos, hogy ide akartad írni?


Kérdező, ezt így nem lehet eldönteni. Miért segít annak a nőnek? Mikor ígérte meg neki? Egyszeri alkalom vagy rendszeres?

És mik lennének nálatok a feladatok? Mennyit tudsz te abból elvégezni? Mi történik, ha későbbre tolódnak?

"Csak" ennyit válaszolj meg, hogy tisztábban lássunk. :-)

2023. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

2#:


Igen, miért kell mindjárt a legrosszabbra gondolni? Természetesen függ azon, hogy velem hogyan viselkedik, megváltozott-e és hogy első ilyen alkalom, megbeszélték-e és mi egyáltalán nem,még csak szóba se került, hogy ezt-azt kéne csinálni a hétvégén.

2023. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lakásfelújítás. És egyáltalán nem gondoltam arra hogy bármit is csinálnak, csak egyszerűen az hogy nem itthon csinálja ugyanezeket, ugyanugy felujitas kellene itt is, félkész több minden, csak abba lett hagyva. Nekem ez már így olyan érzés mintha megcsaltak volna, persze átvitt értelemben. Sajnos amúgy a kapcsolatunkban vannak hullámvölgyek, 7 éve vagyunk házasok.
2023. ápr. 24. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Akkor szerintem itt a vége, otthon telibesz@r mindent, veled együtt,és màs nőnek segít.
2023. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha itt és most pár napig az ismerősének segít egy életben egyszer, azzal nem értem, mi a bajod. Utána majd sorra kerül a ti lakásotok is. Ill. remélem addig is halad, mert te is csinálod.
2023. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi te naiv,dugja is a nőt ... csak te hiszed hogy nem...
2023. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!