Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 10 éves lánya. Több mint egy éve ismerem és nem fogad el hiába teszek bármit, mindig mindent megtett hogy engem bántson ès valahol az apja hagyja is neki mert jaj hát még csak icike picike lány. Őszinte leszek már nem tudom kedvelni se és nem is akarom. Megtaláltam párom táskájában egy rajz lapot a lányától ahol le írkálja h a szülei mikor jöttek össze és h ez a kedvenc napja hol ismerkedtek meg és nagyon rosszul esik h ezt párom őrizgeti. Szerintetek jogos?
2023. ápr. 26. 18:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Engedd el ezt a kapcsolatot. Ezt a problémát nem neked kell kezelni hanem az apjának aki látszólag erre nem képes. Nyilván ez a pasi volt a legjobb az összes közül exanyucival és egy 10 éves hisztikirálylánnyal.
2023. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem birod elviselni, ne ismerkedj gyerekes emberekkel. Nem jogos.
2023. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy rosszul esik. A gyerek nem fogad el téged, mert azt szeretné, ha a szülei megint együtt lennének. Ennek te vagy az ajadálya, és mindent megpróbál, hogy eltakarítson az útból. Őszintén szólva, nem sok jövőjét látom a kapcsolatotoknak. Tudom, nem ezt szeretnéd hallani, de jobb lenne kiszállni ebből az egészből, mert ez nem lesz jobb, csak rosszabb. Itt mindenki azt fogja mondani, hogy keress olyat, akinek nincs gyereke, és igazuk lesz. Sajnálom.

N

2023. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%

A sajáz anyjával szembem lenne árulás. Egy gyerekoszichologia.

Arra kell csak törekedni hogy kiegyensúlyozott legyen a kapcsolat nem arra hogy egy gyerek kötelezòen szeressen egy számára "idegent" aki az "anyja helyébe lépne".

Egy gyereknek ez baromi megviselő

2023. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
40%

Bocsi elütések miatt

Ez gyerekpszichologia.

2023. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%

Képzeld el azt hogy azt vágják a képedbe hogy otthagynak másért. Nem szeretnek. Más nő kell.

Egy gyereknek 10 szer rosszabb hogy 10 evig abban amiben élt, amire azt hitte egy család egy nagy kam kipukkadt lufi az egész csak. Ezt feldolgozni ne várd csak úgy.

2023. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem kell szeretnie nem várom el. De ha nálunk alszik befekszik az ágyba nem hajlandó máshol aludni csak köztünk. Ha elmegyünk véletlenül furdeni az apjavsl veri az ajtót míg ki nem jövünk. Ha fel tesz egy képet rólunk az apja minden hülyének lehordja h mit képzel magáról, nélküle én nem mehetek az apai nagyszüleihez. Én annyi mindent tettem érte h ez jobb legyen h legalább harmóniába legyen de másfél éve pszichológus segítsége mellett ezt csinálja. Nem tudom lehet valóban a kapcsolattól kellene elbúcsúzni
2023. ápr. 26. 18:25
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem várta senki h csak ugy feldolgozza. Orvoshoz járt. Előtte szörnyű volt a kapcsolata a szüleinek rengeteg veszekedést hallott van túl rajta. De másfél év alatt és a szulei 3 om éve vannak külön valami változás csak kellene
2023. ápr. 26. 18:27
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
Egyik barátunk gyereke szerette azt a nőt, aki miatt felbomlott a szülei házassága. Rengeteg közös programot csináltak. Ugyanakkor az anyja pasiját meg elüldözte.
2023. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Hiába a pszichológus, ő mèg ezt nem dolgozta fel. Ha feldolgozta volna nem így viselkedne. Èn keresnèk más szakembert is.
2023. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!