Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákeresett más nőkre instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákeresett más nőkre instagramon. Jogos a haragom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja összeköltöztünk, ő ezzel munkát is váltott. Több nő ment be hozzá az irodába (papírokat ellenőrizetni stb) akikkel amúgy nem dolgozott egy irodaházban. Az első másfél hétben több ilyen nőre is rákeresett instagramon, azt mondta azért, mert kíváncsi volt, hogy hogyan néznek ki. Ez mind 4 hónapja volt, azóta nyírom a kapcsolatunkat olyan kérdésekkel, hogy szépek voltak-e ezek a lányok (nyilván igen), hogy miért mondta azt, hogy elég vagyok, és csak én kellek neki, és én vagyok neki a legszebb, és az egyetlen, hogy hogyan fordulhatott ez elő (állítása szerint az új feladatra annyira figyelt, hogy erre is kinyílt a figyelme), nem tudom megérteni, ő pedig 4 hónap mindennapos kínlódás után sem tágít attól, hogy én vagyok neki a leggyönyörűbb nő, és elég vagyok és stb., pedig szerintem ha ez így lenne, akkor ez nem történhetett volna meg.

Ha tényleg szeret és tényleg elég vagyok neki mind külsőre mind belsőre akkor hogyan történhetett ez?

Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?



#barát #munkahely #Instagram #Más nőkre #Rákeresett
2022. jún. 26. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
88%

"nem tudom megérteni" persze, hogy nem... miután sarokba szorítottad kitalálta valami kamu menekülő szöveget, amit nehéz elhinni...

Nem értem mi ez a nagy elfogultság, hogy neked kell számára a legszebb nőnek lenni. Fogadd el, hogy vannak nálad szebb, okosabb, jobb emberek. Mindenkinél vannak. Ilyen felszínes dolgokba kapaszkodni nevetséges. Arra koncentrálj inkább, hogy mennyi figyelmet, kedvességet, szeretetet adtok egymásnak.

2022. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
91%
Addig fogod csinálni ezt a beteges féltékenykedést amíg meg nem unja és ki nem dob a fenébe. Volt már ilyen barátnőm. Mindenre féltékeny volt, megnézte kiket követek instán, hány követőm/követésem van. Miután nem sikerült kigyógyúlnia ebből a hülyeségből ment is a kukába.
2022. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
84%

ja, mert azzal hogy összeköltöztetek még nem görgetheti az instát? hmm.. érdekes egy kapcsolat.


"Ha szerelmes az ember valakibe akkor nem csak őt veszi észre ÚGY?"


Nem, nem csak őt veszi észre.. főleg nem nyáron, amikor a lányoknak kint van a fél segge a villamoson.

2022. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:
Ez nem insta görgetés volt, hanem rákeresett a nőkre akik bementek hozzá. Nyilván én sem szeretném a kapcsolatot elrontani, viszont nem hagy nyugodni ez a dolog. Legfőképpen azért, mert mindeközben is annyi szeretettel árasztott el, minden nap elmondta hogy ő a legszerencsésebb ember a világon, hogy én vagyok a leggyönyörűbb nő neki, és azért ha az embert ilyen magas lóra teszik, akkor nagyon fáj leesni, ezért nem értem, hogy miért mondta.
2022. jún. 26. 18:17
 5/108 anonim ***** válasza:
86%
Csak nem eg önbizalomhiányos, féltékeny hölggyel van dolgunk? Szóvá lehet tenni, de ily mértékben kiakadni nem jogos (szerintem).
2022. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
86%

#2 vagyok


Szerintem te nem fáradsz el eléggé a napi teendőidben, hogy még van időd és energiád ilyenek miatt cseszegetni a párod. Mint írtam: az egyik exem is ilyen volt. Ha többet dolgozott volna akkor tuti nem lett volna ideje ilyen ostobaságokon agyalni. Tudod az, ha nem bízol a párodban hosszabb távon képes teljesen megölni a kapcsolatot. És akkor majd jöhetsz vissza, hogy elhagyott a párod.

2022. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:
Nyilván azért szeretnék választ a kérdéseimre, hogy ez ne így történjen. Szerintem az, hogy valaki elég neked, és tényleg mindennap az arcába mondod hogy nem látsz mást, és ő a legszebb, az egyenesen kizárja azt, hogy mégis látni akarta hogy ezek a lányok hogy néznek ki, de ő meg nem hajlandó bevallani, hogy hazudott.
2022. jún. 26. 18:24
 8/108 anonim ***** válasza:
94%
Te meg honnan tudod kikre keresett rá? Borzalmas vagy, el fogod taszítani magadtól. Minden pasi megnézi a nőket, soha az életben nem fogsz tudni olyat találni, aki nem. Max olyat aki titkolja.
2022. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
94%
Nőként írom marha idegesítő vagy és meg fogja elégelni a faszid
2022. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
Értem én, de szeretnék a feltett kérdésemre választ, szerintem bőven érzékelhető volt a leírásból, hogy én is tudom, hogy nem jó amit csinálok, nyilván nem azért érzem magam szarul, mert ez olyan jó nekem.
2022. jún. 26. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!