Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ,a bátyja haverjaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ,a bátyja haverjaival jár bulizni ? Tikteket zavarna?

Figyelt kérdés
19 évesek vagyunk . A bátyja 23 ,az ő társaságával jár bulizni 2-3 hetente. A buliban ezekkel a fiukkal ,(2-3 ember)és a bátyjával tölti a fél estét, velük táncol stb. Volt már olyanra példa a 2 éves kapcsolatunk legelején ,hogy majdnem szakítottunk a bátyja egyik haverja miatt ,akivel elkezdett beszélgetni. A mostani társaságban ő nincs benne .Olyan fiúk vannak többnyire akikkel tudom hogy nem akarna semmit ,de mégis zavar. Nehezen tudom szó nélkül elengedni, sokszor vitázunk ilyenkor, mert papucsnak érzem magam... Mit mondatok erre? ( ui. Az egyik sracnak tudom hogy magyon tetszik abból a társaságból)
2023. ápr. 27. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Testvére ott van, vigyázz rá, nem? Egyébként ha megakar csalni, akkor úgyis megfog csalni és azzal, hogy veszekszel vele azt is fogod elerni, elég, hogy szomorú legyen, bepiált és elege legyen belőled. Bár lehet egyszerűen csak lepattint. Te miért nem mész el vele bulizni? Mehettek együtt, vagy külön. Ha nem bízol benne, akkor ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van.
2023. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen lany minek? Te erett vagy o meg tombol , nem passzoltok.
2023. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Aztán mitől nem éreznéd magad papucsnak? Ha megmondhatnád a lánynak, hogy kuss és marad,mert te vagy a nagy férfi?
2023. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
3. Pont ezert kell elhagyni az ilyen lanyt.. tanuljon belole.
2023. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Most igy szoktak. Mindenki megy,hova akar. Tanc,beszelgetes nem megcsalas. Tehat jol csinalod,h mehet.


Semmikepp ne veszekedj es ne mutasd,h teged ez bant.

2023. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
5. Nem mindenki csinalja igy. Azert sokan megkerdezik a baratjukat menne e veluk, illetve sokan csak a baratnojukkel beulnek valahova amit jobb dolognak tartok mint egy discot ahol 99% szingli es szexert jar le full piasan meg drogosan.
2023. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan ezért nem kezdtem sose olyan pasikkal akik eljárkáltak bulizni. Nekem ez a felesleges feszültség nem kellett meg a süket duma hogy jaj csak sokat ittam azért történt ez meg az.
2023. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Alapból azt nem értik meg az emberek, hogy itt nema bulival van a baj.

Aki hűséges típus, az marad, aki nem, az pedig megcsal, bulitól függetlenül.

A hűség egy döntés. Nekem például nem fér bele az értékrendembe a megcsalás, akármekkora a kísértés.

Mert a morális értékrendembe nem fér bele, és a lelkem bele döglene a bűntudatba. Kapcsolatom alatt minden hétvégén, vagy kéthetente eljárkáltam bulizni, és akármennyire fura, hiába vagyok vonzó nő, nem engedtem oda pasikat, nem táncoltam pasikkal, sőt, volt olyan incidens, hogy oda jött egy pasi, mondta, hogy kér egy puszit az arcára, és mondtam hogy foglalt vagyok így nem adok.


Ezzel azt akartam neked mondani, hogy hiába sok a kísértés, ha hűséges típus, akkor ellen tud állni, hiszen téged szeret, melletted köteleződött el.


Ha pedig nem hűséges, akkor nem a buli a legfőbb baj, mert bárhol máshol tud pasizni.


Sok ember úgy van vele, hogy azt hiszi, hogy ha a párja nem jár el bulizni, vagy ide-oda, azzal bebiztosítja a hűséget, pedig mint írtam, ez egy emberi döntés.


Emberileg meg nem ismerjük a barátnődet, az értékrendjét sem.

2023. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
8. Akkor minek a ki rivo pasizos oltozet ha nem pasiztal?
2023. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok.

Mert jól esik szexinek érezni magamat, főleg mikor sok szép lány barátnőmmel megyek. Ettől függetlenül írtam is, hogy nem pasiztam, nem is táncoltam pasikkal, csak a barátnőimmel.

Attól még szeretnék csinos lenni-by the way mi a kirívó? Egy egyszerű fekete ruha? A hétköznapokban is úgy öltöztem, hogy fekete ruha, magassarkú-ergo a buliban nem csíptem ki jobban magamat, mint a hétköznapokban.

2023. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!