Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UshariScar kérdése:

Mi ez az egész?

Figyelt kérdés
Na szóval megismerkedtem egy lánnyal online discordon akivel sokat beszélgettünk. Aztán belé szerettem. De a csaj azt írta, hogy nem kész még kapcsolatra és nem azért töltötte le az alkalmazást. De mégis arra használta, mert egyszer lebukott. Én számon kértem és azt mondta, hogy csak azért hazudott, mert nem akart megbántani. Pedig evvel bántott meg igazán. Na mindegy, de ennek ellenére sokat hívásoztunk és láttuk egymást. Még a hangom is dicsérte és cukinak tart, ha nem írok rá. Akkor ír 10-soros mondatokat. Mintha aggódna.
2023. ápr. 28. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:

2022. Június: Az egyész úgy kezdődött, hogy haverok által ismertem meg. Elkezdtem vele chatelni Discord-on. Szerókon mindig zaklattak minket a haverok, de a csaj tétovázott. Aztán mindenkinek leírta, hogy most esett túl egy szakításon és nem áll készen egy újra, meg ő nem azért töltötte, le a Discord-ot, hogy párt keressen magának.

2022. Július: Én tovább próbálkoztam a csaj meghódításába, de fellépet a szerverre egy 30 éves férfi. Állítólag az egyik haverom ismerőse volt és elkezdte zaklatni a lányt. Eleinte poénnak vette, de aztán letiltotta. Én meg féltékeny voltam, mert a férfi olyat írt nekem, hogy már volt fagyizni a csajjal és, hogy lefeküdt vele. Ezeket az üziket elküldtem a csajnak és hát az írásából látszott, hogy fél.

2022. Augusztusban a csaj bevalotta, hogy neki az egyik haverom kell, de a haverom elutasította, mondván, hogy Velem jobban összeillik a csaj, mint vele.

Aztán 2022 szeptemberébe a csaj beleszeretett egy külföldi fiúba Discord-on keresztül. Akkor én számon kértem, hogy Nem úgy volt, hogy nem azért töltöd le a Discord-ot mert? Ekkor a lány bevalotta, hogy azt csak hazudta és ezt azért tette, mert nem akart megbántani. Aztán ilyen 2023 március környékén szakítottak, mert a fiú azóta összejött egy másik lánnyal. Ő pedig hozzám jött panaszkodni. Tőlem várta el, hogy segítsek neki. A többi meg már feljebb van.

2023. ápr. 28. 23:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem ez nem ebbe a kategóriába tartozik. Inkább tini kapcsolatokba.
2023. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ő pedig 16 éves.
2023. ápr. 29. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!