Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemet hívogatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemet hívogatja a volt szeretője. Mrnnyi normális ez az egész? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Nem rég megtudtam, hogy a vőlegényemnek a kaocsolatunk előtt volt egy házas, két vagy három gyermekes szeretője. Teljesen véletlenül tudtam meg és hiába nem voltunk akkor együtt én hatalmasat csalódtam a páromban. Névnapján, születésnapján felköszöntötte ez a nő üzenetben, az még nem zavart, de nen rég azt is megtudtam, hogy felhívta telefonon, amit persze a vőlegényem kitörölt. Állítólag csak tisztázni akarta a nő, hogy mennyit tudok a kapcsolatukról és jelentek e a házasságára veszélyt... De akkor is kitörölte. Nagyon mérges vagyok emiatt és ismételten csalódtam, nem tudom, hogy bízhatok e a páromban. Szerintetek túlreagálom?
2023. ápr. 19. 11:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
1%
Túlreagálod.
2023. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Már rég tiltania kellett volna.
2023. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hinnék a vőlegényednek.

Ha az a nő attól félne, hogy te veszélyt jelentesz a házasságára (magyarul: megkeresnéd a nő férjét és kitálalnál neki), akkor minden kapcsolatot megszakított volna a vőlegényeddel. Ha névnapján, születésnapján felköszönti, akkor sokkal inkább arról van szó, hogy tartani akarja vele a kapcsolatot. Ami viszont csak növeli az esélyét annak, hogy az új nő (=te) kiakadjon és valami keményet lépjen, mondjuk kitálaljon a kikapós asszonyka férjének.

Szóval ez így nagyon nem életszerű.

Sajnos sokkal életszerűbb, hogy ez a szeretői viszony most is fennáll, vagy legalábbis bármikor újraéledhet.

2023. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Engedd meg, hogy kérdésedre kérdéssel feleljek: Tényleg hozzá akarsz menni olyanhoz, aki belepiszkított egy többgyerekes házasságba? Igen tudom, ehhez nem elég 1 ember...de akkor is...Az még oké, hogy nem említette a dolgot...én se biztos, hogy magamtól eldicsekednék vele, igaz tagadni sem tagadnám. De az, hogy tartják a kapcsolatot, és még ki is törölgeti ennek bizonyítékait. Nem tudom...egy-egy véletlen még hihető, de itt túl sok csillag áll együtt ahhoz, hogy puszta vélelten legyen...

Te tudod...de elmondom a saját tapasztalatom: ha az ösztöneid azt súgják gáz van, akkor bizony gáz van. Ezt te is tudod jól, különben nem írtál volna ide

2023. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Négyessel abszolút egyetértek. Nagyon kiakadtam volna alapból azon, ha egy ilyet nem mond el. Persze nem kell minden egyéjszakásról vagy randiról beszámolnia ami előttem volt, de egy ilyen hosszabb szeretői kapcsolat olyan, amibe jó beavatni a másikat. Pont azért mert ez egy jelentős dolog a múltjából.

Az meg hogy a nő még írogat neki meg hívogatja pláne para. Az, hogy kitörölte a vőlegényed a hívását, szerintem nagyon rossz jel. Ha tényleg nincs már semmi, akkor mit titkolózik előtted?

2023. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, csak annyit, hogy ha te lennél az akárkicsodám, mint macskát..


Senkinek: sem férfinek, sem nőnek nem szabhatod meg, hogy kivel beszélhet.

Érted?


Egyetlen emberi kapcsolatban sem. Akárkivel beszélhet-akármikor. Mert az ő élete és nem a tied. Ő fizet, ha valamit rosszul tesz.


Egyetlen emberi kapcsolatba ne menj addig bele senkivel, amig ezen nem tudsz változtatni, mert minden egyes emberi kapcsolatodnak vége lesz. Ugyanis egyetlen egy egészséges lelkű ember nem tűri, hogy uralkodjanak rajta.


Akár hogy nézel aki, akár milyen mézes-mázossan adod elő a hattyú halálát.


Egyébként pont a te fajta emberekre jellemző a megcsalás.Akkor amikor már nyert ügynek hisznek dolgokat, a férfi behódolt, és utána azt hiszik, hogy..

2023. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%

7+ Én naponta minimum 50-70 emberrel beszélek naponta (vegyesen nők/férfiak)

de ha a férjem egyetlen egyszer merne ugatni valamit, akkor tuti kiosztanám.

Egy házasságban is szabadok a felek. Ez a kulcs a hosszú jó házasságnak.


Nekem is ott van minden egyes nap a lehetőség a félremenésre. Megteszem? nem. De nem azért mert tiltják, hanem mert nem akarok félremenni.Saját szabad akaratomból.


Megtilthatnák de ha én akarok akkor simán megtudnám tenni. Csak hogy én nem akarok. Ez a különbség.

2023. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

8-as, nagyon nem mindegy, hogy a volt szeretőddel vagy mással.

És hogy munka miatt mindenképpen KELL beszélnetek, vagy direkt egymást keresitek.

A kérdező egyszerűen nem bízik a párjában - és erre minden oka meg is van.

2023. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%
7+ Ráadásul egy kereszténynek nem annyi a kisértése házasságtörésre mint egy mezei világinak-hanem 100x több és erősebb még meglett korban is.
2023. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!