Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem megalázó ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó ez az egész? A férjem a munkatársa feleségét kérte meg, hogy segítsen nekem a házimunkák megszervezésében.

Figyelt kérdés

A férjem neheztel, amiért bár itthon vagyok, de mindig minden szalad. Ház, kert, gyerekek stb. Én már többször kértem, hogy segítsen be többet, mert egyedül nem megy, de ő mintha ezt meg sem hallotta volna.

Hétfőn pedig előállt a világmegváltó tervvel, hogy majd az egyik kollégájának a felesége segít nekem, mert szerintük az időbeosztásommal lehet a probléma. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől miközben felrobbanok a dühtől. Mégis hogyan kellene erre reagálnom? A munkatársával egész jó barátok lettek, nem szeretném, ha miattam vesznének össze, de ez nagyon sértő, főleg úgy ,hogy még a véleményemet sem kérte ki mielőtt ilyen helyzetbe hozott.

Tegnap a csaj beugrott, hogy megnézze mivel telik egy napom. Aranyos volt, segítőkész, de nem egy világ vagyunk. Ők anyagilag is sokkal jobban állnak és a gyerekeik is egészségesek. Mintha egy ufónak magyaráztam volna, hogy miért kellenek a képkártyák és miért nem érhetnek össze a különböző színű ruhák a szekrényben. Nagyon kínos volt az egész, főleg mikor arról beszélt, hogy a férje mennyi mindent megcsinál otthon én meg csak lestem, mert az elmondása alapján az én férjem is sokat segít itthon. Még a gyerekekért is eljött velem. Eredetileg ma is jött volna, de este végül felhívott, hogy túl intenzív volt neki a nap és nagyon sajnálja, de elfáradt, inkább napoljuk el.


2023. febr. 22. 05:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
A párodat jó csúnyán bzd le!
2023. febr. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Elképesztően szemét, pofátlan húzás. Barátságosan eltanácsoltam volna a hölgyet.
2023. febr. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

A kis férjecskéd dolga lenne ki venni a részét a házimunkából, és akkor talán nem szaladna a ház..

És elvileg egy felnőtt férfiról beszélünk.

2023. febr. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szerintem is elég pofátlan húzás volt, de ezt már akkor el is mondtam neki.

A csajjal nem volt semmi baj azon túl, hogy nem egy bolygóról származunk... :) Szegénykém arcára azért ráfagyott a mosoly, mikor megtudta, hogy nincs autónk és a gyerekekért oda-vissza buszozunk, sétálunk. Ez magassarkúban nem lehetett túl kényelmes.

Szerintem a férjem totálisan más képet festett le rólunk mint ami a valóság. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt ő is érzi-e vagy sem?

2023. febr. 22. 05:58
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Komoly. De ha teljesen más képet festett le, akkor csak járkáljon nyugodtan a csaj hozzátok, logisztikázzon csak egy kicsit. Főleg ha egy nap után elfáradt. Sőt, én lehet meghívnám 3-4 napra egymás után, fáradjon csak ki minden nap. 😁 Utána ráérne okoskodni.

A férjed se normális...

2023. febr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy nem engedtem volna be a házba. Azért mindennek van határa. De ha már ott volt mondd el a férjednek, hogy ő is úgy látta hogy az a különbség hogy náluk segít otthon a férj. :)
2023. febr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Minősíteni sem lehet amit a férjed tett. Azaz tiltanának a gyakoriról ha megtenném.

Én megpróbáltam volna lemondani ezt a látogatást.

De ha már elment, akkor annál a résznél mikor elemezte az ő férje mennyit segít, én hangsúlyozva elemeztem volna, hogy az enyém meg semmit.

Ha már ilyen kellemetlen szituba hozott a férjem, akkor legalább lássa már az a hölgy, hogy nem is feltétlen velem van a gond, kicsit a férjemről is valósabb képet festettem volna neki.

És ha már egy napot nálatok volt, és már kiütközött a két család közti életviteli eltérés, akkor viszont már inkább én hívnám, had lásson csak még többet. Hogy nálunk nem csak a kocsi-gyaloglás, egészséges gyerek-autista gyerek különbségek vannak.

Lássa már a valóságot, hogy férjem egy torzított képet festett le.

2023. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
13%
Ha egesznap otthon vagy de nem birod megcsinalni az eleg gaz
2023. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora egy bnko parasztot... nem szegyelli magat, hogy a parjat ilyen helyzetbe hozza? Neki kene tobbet segitenie!
2023. febr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amíg friss az élmény, mondd meg a férjednek, hogy a csaj nem jön, mert túlságosan elfáradt. Ilyenkor mi van? Lehet, hogy a logisztikával van a probléma. Mert ő nem úgy tervezte, hogy szál egyedül, a férj segítsége nélkül, (tippem szerint autista?) gyerekkel, és autó nélkül kell megoldani a napot.

Jé, hát ku.rvára nem ugyanaz bepattanni a bömbibe, és két perc alatt hazahozni a gyereket, mint fél órát sétálni. Igen, b+, teljesen más egy neurotipikus gyerek, akit egy fél órán át lefoglal a színező, meg ki se lehet robbantani a tévé elől. Ilyen esetben anyuka baromira ráér csacsiragyi rendet tenni, de akár ki is tapétázhat, meg van ideje saját magára és a hobbijára. Icipicit időigényesebb naponta fejleszteni a gyereket (tsmt torna nàlatok is megy, ugye?) meg úgy elvégezni a dolgod, hogy _közben_ azért foglald le őt is. A miénk például ha fáradt, akkor arcon pörög, rohangál és ugrál a bútorokon. Mire oviból hazasétálunk, addigra elfáradt. Szerinted?

Hasonló cipőben járva azt tudom mondani, hogy az a gond nálatok, hogy a férjednek halvány lila gőze sincs, hogy te mit csinálsz egész nap. Igenis mozdulj ki, mielőtt megbolondulsz, vagy kényszerpihenőre küld a szervezeted. Mi lenne a Zuraddal, ha például kórházba kerülsz? Sejtelme sincs, hogy mi a gyerek napirendje, és mivel tudja lefoglalni. Legyen vele ő is otthon, egyedül, segítség nélkül. Te meg mikor hazaérsz, csak annyit jegyezz meg kedvesen, hogy ha már otthon volt, és ráért, legalább elmosogathatott volna. Ne aggódj, egyből el fogja sorolni, hogy de a gyerek így meg úgy. Te meg mosolyogva mondd meg, hogy tudod, ezzel a gyerekkel vagy otthon X éve, DE te mellette el is mosogatsz, főzöl, mosol, takarítasz. Csak nem jut mindig mindenre idő. De szívesen áthívod a kollégáját, neki ez nagyon megy, és segít megszervezni a gyereknevelést meg a házimunkát.

Vagy csak a férjednek mutasd meg a csaj üzenetét, hogy ő sem bírta. Szeretné, ha te is egy nap után feladnád, mert fáradt vagy? Mint a kolléga felesége? Mert az neked is menne.

2023. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!