Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kérem a barátnőmtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérem a barátnőmtől, hogy ne beszéljen az exével vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és jelenleg távkapcsolatban élünk.

Ő 30/L és Budapesten él, én 30/F és Sopronban élek.

Egyetlen dolog zavar a kapcsolatunkban, az pedig az ex jelenléte.

Nem mondom, hogy napi szinten vannak kapcsolatban, de szoktak néha messengeren üzenni egymásnak/telefonálni és havi 1x találkozni is egy kávéra vagy sütire.

Elmondása szerint békésen és normálisan váltak el egymástól, nincsenek érzelmeik egymás iránt és jól működik a barátság köztük, a kapcsolatuk végén is inkább már csak barátként viselkedtek és nem párként.


Ezt viszont én nehezen tudom megemészteni, szerintem ha valakivel vége, akkor annak tényleg vége. Minden kapcsolatot le kell zárni, akármilyen jó viszony is maradt fenn a felek között, mert ez tiszteletlenség az új pár felé is.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én is kapcsolatban maradtam a volt barátnőmmel (bár mi több időt voltunk együtt, mint ők), viszont nekünk van egy anno közösen vett kutyánk. Ugye a kutya az olyan mint a gyerek. Nagyon tud hozzá kötődni az ember és nehezen engedi el. 1,5 éve voltunk együtt amikor hozzánk került, heti 1-2x küldök neki képet a kutyusról és rendszeresen viszi is sétáltatni. Amikor átadom neki a kutyát majd ő vissza nekem, akkor azért váltunk pár mondatot, tudjuk, hogy mi van a másikkal, de nincs semmiféle telefonálgatás vagy sütizés.


Jogos a neheztelésem vagy túlreagálom?



2023. máj. 2. 12:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%

"/20 A kérdező kommentje:

de a volt párja ilyeneket emleget, hogy engem is szívesen megismerne akár."


Azért akar megismerni, mert a párod rólad áradozik és szeretné tudni ki fia borja vagy annak hatására, hogy boldoggá tudod-e tenni a partnered a jövőben akár, jót akar neki, ennyi.

Nem hármast akar te idióta! 😂🤦‍♀️

2023. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
58%
#21 ki a tököm kíváncsi az exe új párjára? xd Ezeknél valami nem oké fejben.
2023. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kutya rohadtul nem olyan mint egy gyerek.
2023. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%
22#:Hát akik megmaradnak a szakítás után jó barátok, azok lehetnek kíváncsiak simán.
2023. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőd költözik oda vagy te? Ha te hozzá, akkor majd az ex oda is rohangál kutyát sétáltatni? Vagy ha a párod megy hozzád akkor majd néha ő engedi be a te exed hogy kutyázhasson?
2023. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
ha én költözök el, akkor nem lesz több kutyázás az ex részéről értelemszerűen.
2023. máj. 2. 15:19
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

"ha én költözök el, akkor nem lesz több kutyázás az ex részéről értelemszerűen."


Hát ezt most is be lehetne vezetni. Ha te nem bírod, hogy a párod tartja az exel a kapcsolatot, akkor te se tedd. Heti 2x képet küldeni a kutyáról? Ne viccelj már! Más a gyerekeiről sem küld ennyit.

2023. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem fér bele el kell hagyni nem korlátozni a másikat. Nekem soha senki ne szabja meg kivel hogy mint tartom a kapcsolatot. Ha nem bízik meg bennem a párom akkor ott az ajtó.
2023. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
67%
Plusz szerintem ez csúnya dolog hogy zavarjak el egy barátot mert az ellenkező nemű azért mert a pasim féltékeny. Aztán ha vége ennek a kapcsolatnak akkor se párom se barátom? Hát hogyne....
2023. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

#29: Szerintem az más, ha valakivel alapból barátságnak indult a kapcsolatod és nem is lett több, minthogy éveken keresztül együtt voltatok és utána is megmarad a "barátság". Ha nem lenne a kutya, biztos, hogy nem beszélnék az exemmel egy mondatot sem.

Nekem is van 1-2 ellenkező nemű barátom, de sose volt köztünk semmi és ez ilyen módon szerintem rendben lenne fordított helyzetben is.

2023. máj. 2. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!