Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kérem a barátnőmtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérem a barátnőmtől, hogy ne beszéljen az exével vagy csak túl reagálom?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és jelenleg távkapcsolatban élünk.

Ő 30/L és Budapesten él, én 30/F és Sopronban élek.

Egyetlen dolog zavar a kapcsolatunkban, az pedig az ex jelenléte.

Nem mondom, hogy napi szinten vannak kapcsolatban, de szoktak néha messengeren üzenni egymásnak/telefonálni és havi 1x találkozni is egy kávéra vagy sütire.

Elmondása szerint békésen és normálisan váltak el egymástól, nincsenek érzelmeik egymás iránt és jól működik a barátság köztük, a kapcsolatuk végén is inkább már csak barátként viselkedtek és nem párként.


Ezt viszont én nehezen tudom megemészteni, szerintem ha valakivel vége, akkor annak tényleg vége. Minden kapcsolatot le kell zárni, akármilyen jó viszony is maradt fenn a felek között, mert ez tiszteletlenség az új pár felé is.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én is kapcsolatban maradtam a volt barátnőmmel (bár mi több időt voltunk együtt, mint ők), viszont nekünk van egy anno közösen vett kutyánk. Ugye a kutya az olyan mint a gyerek. Nagyon tud hozzá kötődni az ember és nehezen engedi el. 1,5 éve voltunk együtt amikor hozzánk került, heti 1-2x küldök neki képet a kutyusról és rendszeresen viszi is sétáltatni. Amikor átadom neki a kutyát majd ő vissza nekem, akkor azért váltunk pár mondatot, tudjuk, hogy mi van a másikkal, de nincs semmiféle telefonálgatás vagy sütizés.


Jogos a neheztelésem vagy túlreagálom?



2023. máj. 2. 12:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
28%

#29

Az ex nem barát, hanem a korábbi kapcsolatod hullája.

2023. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
86%

Neked az a véleményed hogy szakítás után nincs kapcsolattartás.


Neki meg az, hogy szakítás után egy kutya miatt sincs kapcsolattartás.


Mindkettő jogos, szóval vagy mindketten lepattantok végre az exről, vagy egyikőtök sem. Olyan nincs egy normális kapcsolatban, hogy a te akarod érvényesül, a te véleményed a helyes, a másik meg változtasson.

2023. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
25%
Minek jöttél vele össze? Én biztos nem jöttem volna össze egy ilyennel.. Én is lezártam minden kapcsolatot az exemmel.
2023. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen jogos hogy a barátnőd is találkozik az exével, hiszen te is ugyanígy teszel, a kutya csak kifogás, meg az idő. Úgy hogy te csak ne dumálj.
2023. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
73%

33

Te olvastad? A kérdező rendszeresen találkozik az exével, hetente többször írogatnak egymásnak.

2023. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

1. TE is tartod az exeddel szóval nem értem, mi a baj.

2. nem jogos

2023. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!