Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ez a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Augusztusban kezdtünk el randizni, de nem sokat tudtunk találkozni a munkánk miatt. Egy munkahelyen dolgozunk, de ott egyelőre nem mondtuk el senkinek, hogy együtt vagyunk. Még nem feküdtünk le. Én 40 éves vagyok, a baratnom pedig 32.

Most három hétig nem találkozunk, rajtunk kívül álló indokok miatt.

Amikor nem találkozunk vannak napok, hogy nem is beszélünk. És most a barátnőm előállt a kérdéssel, hogy akarok-e komoly kapcsolatot vagy sem, mert akkor ne húzzuk tovább egymás idejét. Jogos ez a kérdés tőle? Nem csak az a baja, hogy még nem lett megdugva?


2021. okt. 19. 07:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, én eddig sem húztam volna a helyében 🤷‍♀️
2021. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%
Amíg nem dugsz meg egy nőt, addig nem fog komolyan venni.
2021. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen jogos, de nem azért mert nem dugtad meg. Nem érzi, hogy komolyan tervezel vele.
2021. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

1.En nem neveznék olyat bnőnek/barátnak akivel mégcsak le sem feküdtem

2. Valszeg azt váeja hogy írogass neki meg idvarolj bokolj, es valszeg nem tetted, így berágott

3.mi szakitofélben vagyunk de teljesen egyforma a dolog. Alog tudunk találkózni es nem ir:D nálatok teljesen máshogy kéne kinéznie az egésznek.

2021. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
*alig tudunk találkozni
2021. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Úgy látszik nem egyet akartok. Te elvagy nélküle is hetekig, ő meg szorosabb kapcsolatot akar.

Az a kérdés, hogy te mit szeretnél.

Ne azért randizzatok mert ő akar gyakrabban. Ha neked ez így nem jó, hagyd a fenébe.

Minden ember más. Én pl. kifejezetten szeretem ha nem vagyunk folyton együtt. Úgyhogy az is teljesen rendben van ha neked ez így jó.

Viszont az nem párkapcsolat ahol nem volt szex.

2021. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Amúgy én barátnőmnek sem nevezném jelenleg
2021. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ezt a lányt. Ha ilyen stílusban beszélsz arról, hogy először fekszel le vele, akkor meg se érdemled. Szerintem.
2021. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogos.
2021. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus óta ? Kézen fogva setaltok vagy mi a kapcsolatotok alapja ?
2021. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!