Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tud változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tud változtatni a hozzáállásán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 2 éve vagyunk együtt. A páromnak a vékonyabb, sportosabb testalkatú lányok az “ideálja”. Én egy átlagos testalkatú nő vagyok, kis felesleggel - BMI kb 25 - ( pár éve fogytam kb~20kilót). Jelenleg kb 3 hónapja edzőterembe járok, heti 4 alkalommal és deficitben eszem. Már a kapcsolatunk első fél évében érdeklődött hogy nem akarom e folytatni az életmódváltást mert mondtam neki még az elején hogy még pár kilót leadnék. Év elején is felhozta a témát, azt mondta így nem vonzódik hozzám annyira a felesleg miatt. Na már most én teszek azért hogy változtassak magam miatt, de a hozzáállása eléggé felidegesít. Ráadásul az a nevetséges hogy ugyanolyan súlyban vagyok mint a kapcsolat elején, nem híztam 10-20kilókat közben, mostmár mégis zavarja. Szerintetek össze tudja szedni magát és felnő fejben vagy menjek a picsába? Köszi a válaszokat 24/L

2023. máj. 2. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit tudnék mesélni erről basszus....

Hagyd a fenebe, szakíts vele, olyan sérüléseket fog okozni neked amik örökre benned maradnak.

2023. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

A második választási lehetőséget javaslom.

Ha nem vagy vékony testalkatú, akkor ahhoz, hogy megfelelj neki, folyton éhezni fogsz? Te magadnak tetszel így? Mert ha nem vagy túlsúlyos, egészségileg rendben vagy, jól érzed magad a bőrödben, csak az a bajod, hogy a pasidnak nem vagy elég vonzó, akkor küldd el melegebb éhgajlatra. Ott hátha talál olyan nőt, akit nem cseszeget folyton.

2023. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 szivesen beszelgetnek veled errol ha nyitott vagy ra😊
2023. máj. 2. 21:59
 4/27 A kérdező kommentje:
#2 igy hogy nem teljesen lapos a pocim is biztos lenne olyan akinek en vagyok az alomnoje. De en sem vagyok vele teljesen elegedett ezert valtoztatok rajta es odafigyelek a testemre, de szeretni szeretem magam igy is - senki nem lesz kevesebb emberileg egy kis feleslegtol
2023. máj. 2. 22:02
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Én 10 kilót ingadoztam mióta kapcsolatban vagyok, először fel, aztán le. A párom mindig azt mondta, hogy gyönyörű vagyok, pedig hát nyilván nem tetszhettem neki ugyanúgy ekkora súlykülönbséggel. De soha nem éreztette.
2023. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Ő menjen a pcsba.
2023. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pasi miatt fogyj, hanem.magad miatt, ha zavar a sulyod. Viszont, ha neki nem tetsezl igy, akkor egy orok szenvedes lesz az eleted, hogy megfelelj neki.
2023. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7 a pasi miatt isten ments
2023. máj. 2. 22:32
 9/27 Lachesys ***** válasza:
100%
Sosem lennék ilyen pasival. Ha majd szülsz is folyton az jár a fejedben hogy nem vonzódik hozzád meg cseszeget hogy fogyj már vissza.... Azt se értem miért jött össze veled, valszeg ha ló nincs jó a szamár is alapon. Már bocs. Én nem jönnek össze olyan emberrel, akit nem tudok úgy elfogadni ahogy van, nem vagyok ennyire kétségbeesett. Az ilyen sulynaciktol kiraz a hideg. Igen, enis lefogytam és járok edzeni, de alapvetően nem vagyok az a vékony alkat, nekem ezért keményen tenni kell. Ha egyszer szülők, vagy menipauza bármi beüt, nem maradok ilyen. Az ilyen pasi válasszon genetikailag vékony nőt, akit nem tesz tönkre az elvárásaival.
2023. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#9 amugy k@rvara egyetertek veled, koszi a valaszt🤘🏼
2023. máj. 2. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!