Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tud változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tud változtatni a hozzáállásán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 2 éve vagyunk együtt. A páromnak a vékonyabb, sportosabb testalkatú lányok az “ideálja”. Én egy átlagos testalkatú nő vagyok, kis felesleggel - BMI kb 25 - ( pár éve fogytam kb~20kilót). Jelenleg kb 3 hónapja edzőterembe járok, heti 4 alkalommal és deficitben eszem. Már a kapcsolatunk első fél évében érdeklődött hogy nem akarom e folytatni az életmódváltást mert mondtam neki még az elején hogy még pár kilót leadnék. Év elején is felhozta a témát, azt mondta így nem vonzódik hozzám annyira a felesleg miatt. Na már most én teszek azért hogy változtassak magam miatt, de a hozzáállása eléggé felidegesít. Ráadásul az a nevetséges hogy ugyanolyan súlyban vagyok mint a kapcsolat elején, nem híztam 10-20kilókat közben, mostmár mégis zavarja. Szerintetek össze tudja szedni magát és felnő fejben vagy menjek a picsába? Köszi a válaszokat 24/L

2023. máj. 2. 21:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egymás idejének a rablása.
2023. máj. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

24 évesen miért vagy olyan pasival, aki nem tart vonzónak? Nem akarsz inkább olyannal kapcsolatban lenni (meg szexelni), aki megőrül érted? Öt perc alatt találnál olyat. (Nőként írom.)

Majd 60 felett ráérsz megalkudni olyan kapcsolattal, ahol tudod, hogy nincs meg a szexuális vágy, de jól kijöttök.

2023. máj. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohamtempóban vágd ki az ajtón, ha nem megy, az ablakon!

Es persze írd majd meg, milyen fejet vágott ;)

2023. máj. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

12 esnek teljesen igaza van

Én nem értem hogy tudsz egyutt lenni egy olyan pasival aki már az elején!!!! megmondta hogy nem tetszel neki

Le fognak pontozni, de az az igazság hogy ebben te is benne vagy jócskán

Ő elmondta nem tetszel neki te mégis bent maradtál a kapcsolatban ....ahhh

Így azt hiszi úgy ugráltathat, fogyókúráztathat ahogy akar mert úgy sem lépsz le....

Bocsi de ez az igazság

N

2023. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, kimondta, hogy így nem vonzódik hozzád annyira... ha a vonzalmát ilyen feltételekhez köti, akkor azon te változtatni nem tudsz, így inkább engedd el.

Ez egyébként gusztustalan dolog, és valószínűleg sajnos az elején is azért jött össze veled, mert hirtelen nem volt "jobb".

Szintén sokat fogytam, ugyan így 25 a BMI, csak én már egy tizessel öregebb vagyok 😅 de megnyugtatok mindenkit, odafigyeléssel meg lehet tartani ezt szülés után is 😉

És határozottan vannak olyanok, akik ezt a típust szeretik, sportos vagy, figyelsz magadra, találsz jobbat!

Én 9 évig voltam egy görénnyel, aki nagy "őszinteségében" lenullázta az önbecsülésemet, szóval az a tanácsom, hogy vess véget ennek a kapcsolatnak mielőtt komoly károkat okoz!

2023. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Leclerc ***** válasza:
100%

De mi az hogy össze tudja e szed magát? 🤣

Nem is akarja b@szki. Ő egy ilyen segf@j. Esze ágában nincs változtatni. Dobd már ki!

2023. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16 amugy eleg tanulekony- tanulasra vagyo emberrol beszelunk aki leszamitva 1-2 ilyen abszolut hulyeseget, viszonylag jo nevelest kapott. Csak remeltem hogy nem azutan fog raeszmelni hogy mit b@szott el hogy vege lesz. ( elso komoly kapcsolat)
2023. máj. 3. 09:41
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolat? De ugye azért kidobod? Egy ilyen fosh alakot nem kell tartogatni. Ennyire ne legyél nyomi.
2023. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel neki...ennnyi...

Kár túlragozni

Miben változzon meg??

Erőltesse meg magát hogy csinosnak lásson téged?

Természetesen egy görény....

2023. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez, miután összejöttünk nem sokkal benyögte, hogy neki a sportosabb csajok az ideáljai, tényleg volt rajtam felesleg, de addigra már elkezdtem edzeni (165 cm, 65 kg). Fél év múlva azt mondta, hogy miattam kisebb a libidoja. Mikor 56 kg lettem már nem voltak ilyen megjegyzései. Viszont azóta se becsül meg, légy okosabb, mint én, és hagyd a p*csába :)
2023. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!