Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rapszódikus hangulatváltozások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rapszódikus hangulatváltozások ellen mit kellene tegyek ?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel ismerkedem. Az elején beszélgetni kezdtünk, akkor azt mondta, hogy őt is egy megmagyarázhatatlan dolog vonzotta, mintha kötelező lenne velem beszélnie. Én ugyanígy éreztem.


Ő 7 évvel idősebb nálam. Én 32 ő 39. Egyikünk sem családos, nincs gyerek, semmi ilyesmi.


A lényeg, hogy állandóan a racionális dolgaival jön ha komolyra fordulna a helyzet. Kifogásokat hoz, hogy neki sok a korkulonbseg, ez miatt én biztos nem maradnék vele, nem bízik ezért bennem. Már rég hagytam volna, ha mindig ilyen lenne azonban nem.


Ami miatt ide írom a kerdesem az a következő.


Lassan 2 hónapja megy ez a huzavona. Egyszer ilyen egyszer olyan. Van, hogy nagyon ragaszkodó, menjünk ide-oda, elcsattan egy csók, egész nap jól vagyunk. Van, hogy nem tudunk találkozni de olyanokat ír, hogy jó lenne velem lennie, küld egy kepet, illetve hogy nagyon hiányzom neki.


Aztan másnap beugrok a munkahelyere 2 szót beszélünk, megolel, én eljovok és ír egy üzenetet, hogy idegen vagyok neki. Akkor egész nap sőt van hogy napokig nem ír olyat, tavolsagtarto lesz..


Ez miatt vissza esünk az elejére és indul minden előre.


Ha megkerdezem mit akar, jön a racionális baromságával.


Próbáltam már mondani, hogy akkor hagyjuk, legyünk barátok vagy nemtudom, mert amúgy jó az összhang sokszor. Ekkor is ez a vége. Én is ő is nyitunk, majd ő bezàr és minden kezdődik elölről.


Szex meg nem volt köztünk.


2023. máj. 3. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik nőt keress, aki nem játszik veled.
2023. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon te ebből az egészből csakis rosszul, sérülten jöhetsz ki.


"biztos nem maradnék vele, nem bízik ezért bennem". Nem tudom, hogy ez a nő ennyire veszettül önbizalomhiányos-e, vagy csak a hiúságát kellene többször legyezgetned, de kell neki a folytonos megerősítés, meggyőzés. Ráadásul már most birtokolna.


Ha sok neki a korkülönbség, miért nem lép le?

Ha nem bízik benned, mire vár?


Ez egy felesleges huza-vona, max. egyszer utoljára megkérdezném tőle, hogy mi a fenét akar tőlem, merre tartunk.

Ha terel, befejezném. Ez csak rosszabb lesz, hidd el!

Ha komolyodna a dolog, folyton bizonygathatod majd az érzéseidet.


Borítékolható az állandó játszmázás. Ebből már -jó esetben- az emberek kinőnek tini koruk végén.

36N

2023. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

O is hangulatember,mint sokan masok. Na meg noknel a ciklus valtozasa is hoz hangulatingadozast. :D

Szoval randizgassatok. A leiras alapjan:

Vonzodik hozzad nagyon,de fel a csalodastol. Tehat turelem es nyugodtan folytasd atalikat. Majd elhiszi idovel,h kell neked tenyleg.

N/40

2023. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak sérült emberek gondolhatják, hogy ez normális viselkedés. Objektív, egészséges szempontból ez nem normális, nem felnőtt, nem érett viselkedés. Ha egészséges, boldog kapcsolatot szeretnél, az nem vele lesz.
2023. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Időnként kell neki egy lelki szemetesláda, és te ezt a célt szolgálod.

Amikor ő úgy érzi magát lelkileg, akkor elővesz téged, de amikor köszi, jól elvan nélküled is, akkor "ellök" magától.

Ez egy állandó hullámvasúthoz hasonlít. Egyszer fent, egyszer lent.

És ezt nem lehet a női ciklusra fogni! Más nőknek is van ciklusuk, mégsem csinálják ezt!

Lehet hogy nem véletlenül van egyedül 39 évesen, ha így működik érzelmileg. Valószínűleg sérültek gyerekkorában a kötődési mintái, de ezt csak egy pszichológus tudná megmondani.

2023. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban teszed, ha a barátságot is kizárod vele kapcsolatban.
2023. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy borderline, vagy bipoláris, vagy mindkettő, vagy egész egyszerűen talált egy palimadarat akit szivathat.

Szerintem ne vesztegesd az idődet rá. Tiltsd le és kerüld el jó messzire.

2023. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.. nem jó velem hosszútávon.. sajnos ez van..
2023. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tételesen leírom a teendőket:


-hagyd a pitsába


-hagyd a pitsába


-hagyd a pitsába


Végső esetben ha ezek egyike sem válna be, még azt is megfontolhatod, hogy hagyod a pitsába.

2023. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!