Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a párom nem érdeklődik a közös barátunk iránt?

Figyelt kérdés

Van a párommal egy közös barátunk. A srác régebben itt lakott abban a városban, ahol mi. Ismertem az egész családját. A párom beajánlotta a srácot arra a munkahelyre ahol a ő is dolgozik, így kollégák lettek.

Ami engem zavar, hogy akárhányszor kérdezem a párom, hogy mi van a srác anyjáékkal testvéreivel. Mindig azt a választ kapom, hogy nem tudom, nem került ez szóba mostanában. Vagy csak, hogy megvannak. Tudom, hogy az öccse most felvételizett és kérdeztem, hogy vajon az öccsét felvették abba a gimnáziumba, ahova szeretett volna menni, arra is csak az volt a válasz, hogy neki erről fogalma sincsen.

Csak nem értem, hogy mi a francról beszélgetnek akkor. Màr anyuval az a gyanú is felmerült bennünk, hogy valami gondok lehetnek nàluk ès a párom nagyon is jól tudja, csak direkt nem mondja el nekem.



2023. máj. 3. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan zavar.
2023. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sem jogosan zavar.

Ha ennyire érdekel, mi van a sráccal, miért a párodon keresztül érdeklődsz, miért nem kérdezed meg te magad?


Lehet a párod nem kíván olyan mély kapcsolatot ápolni a sráccal, mint te-és ezzel sincs semmi baj.

Én is utálok egy idő után lelkizni másokkal, meg tudni, hogy az xy öccsének az anyukájánaka férjének a valakije mit csinál, főleg, hogy a mai rohanó világban mindenkinek megvan a gondja. Aki tényleg érdekel, afelől érdeklődöm.

Ha ennyire érdekel, kérdezd meg te a sráctól, nem kell a párod ide mint közvetítő.

2023. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Magyarul kihisztizted hogy a csávót (akiért odavagy) vetesse fel a munkahelyére a pasid. Ezt meg is tette,majd el is várnád,hogy rendszeresen tudósítson téged a jelentéktelen hülyeségeiről.


Miért érdekel annyira? Engem zavarna ez a nagy érdeklődés.

2023. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: Nem érzek iránta semmit. Barátként tekintek rá. Azért érdekel, mert kiskorom óta ismerem, plusz az anyum meg az ő anyja anno kollégák voltak, mert az ő anyukàja is tanár.
2023. máj. 3. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A pasid nem ápol vele olyan mély barátságot, vagy másról beszélgetnek. Akármiről, ami nem a srác családja.
2023. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a legközelebbi barátaimmal sem a családjukról meg a kistestvérük iskolai előmeneteléről beszélgetek, hát még az ilyen kolléga-barát/barát-kolléga esetében. Millió meg egy más téma létezhet, ami a párodat is érdekli, ő gondolom nem kíváncsi a kolléga/barát családjára és a történésekre velük kapcsolatban, így direktben nem kérdez rá. Szerintem ennek nem kell nagy feneket keríteni meg mindenféle elméleteket gyártani anyukáddal :D Lol. Amúgy egyáltalán nem zavar jogosan, ez kb olyan szinten jogos a részedről, mintha a pasid egy (másik) közös barátotok esetében zokon venné, hogy nem beszélgetsz vele a horgászatról, pedig ők ketten már gyerekkoruk óta rendszeresen járnak horgászni. Ha téged nem érdekel, miért témáznál erről valakivel?
2023. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Urjezus. Mikor a ferjem kerdezem, hogy van a baratja, ez es ez van-e vele, oszinten nem tudja. Ferfiak, es egymas kozt a Triumph motorokrol, a munkarol, a modellvasut-epitesrol, es mindenrol beszelnek, amirol meg a nok nem picsognak.
2023. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most én sem tudom felfogni.

Nagyon túl dimenzionálod a férfiak közötti társalgást szerintem. Ilyenekről nem igazán beszélünk , hogy kinek a mije mit csinál.

A legjobb barátom, akit kis gyerek korom óta ismerek és a mai napig össze járunk , vele kb 10 éve került szoba utoljára , hogy mi van a testvérével. Az enyém sem kerül szóba kb soha.

2023. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha barátod kérdezd meg te.
2023. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem vagyok ferfi, de en is utalom az ertelmetlen es felesleges locsogast. Nem szolalok meg, ha nincs mit mondanom. Szerintem a parod nem ilyen felszines dolgokrol beszelget a sraccal. Egyebkent jogos a felvetes, ha te annyira nagyon baratnak erzed, miert nem te kerdezed meg ezeket tole?
2023. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!