Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete nem beszél velem esténként a párom, mert szte sokszor hívogatom. Fog ez változni, ha mondjuk kevesebbszer hívnám?

Figyelt kérdés
Azért hívom többször, mert már nagyon ideges vagyok, hogy nem veszi fel. Hiába írom neki, hogy szükségem lenne rá, hogy beszéljünk, kinyomkodja folyton. Naponta összefutunk napközbe a munkahelyén, de mindig ez van és nem mond nekem semmit.

2023. máj. 9. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Wz olyan lehet neki mint engem hogy mamám állandóan hívogat ilyen semmitmondó tartalmakkal és azt is ismételgeti és alig lehet letenni.

Már engem is idegesít.

2023. máj. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a franc lehet olyan fontos, hogy szabályosan zaklatod? Nem veszi fel, majd látja, hogy kerested, és visszahív, amikor tud. Mi ebben olyan bonyolult? Én biztos nem bírnám elviselni, ha valaki ilyen szinten akarna rámtelepedni, és leépítenélek, az fix.
2023. máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Soha nem hív vissza, soha.
2023. máj. 10. 06:43
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy vele. Azt írtad, egy büdös bunkó. Hát hagyd ott. Nem kötelező vele lenni
2023. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha napi többször osszefutsz vele a munkaban miert hivod meg közben js munka alatt telefonon? Nem lehet leirni egy sms-ben, ha olyan fontos? Vagy amikor osszefutsz vele elmondod? Mit akarsz neki folyamat mondani napi 10x?
2023. máj. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hív vissza, soha.


Akkor talán le kellene vonni a következtetést, hogy nem akar tőled semmit, és nem zaklatni ennek ellenére.

2023. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fontos információ lenne,mióta vagytok együtt,mi alapján gondolod őt a párodnak,egy munkahelyen dolgoztok-e és ha igen,mennyire egy területen, stb.Illetve,hogy mióta viselkedik így,vagy szerinted milyen okból kifolyólag.Voltak-e köztetek konfliktusok?


Egyébként az sem mindegy,hogy soron dolgozik,irodista,futár, stb.Hiszen a sori dolgozóknak nagyon kötött az idejük,a szabadságuk korlátozott,a vezetők vagy irodai dolgozók tárgyalnak,leveleket írnak,bejárásokat tartanak,a futárok,postások mennek egyik helyről a másikra,aztán ne beszéljünk a vendéglátásról,kereskedelemről például...Vagy fegyveres erőkről.

Szóval,napközben a telepőrön kívül senki sem ér rá telefont nyomkodni szerintem,illetve nincs kapacitása lelki drámákkal foglalkozni.

2023. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!