Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Hogy legyek ezen túl?

Figyelt kérdés

Én szakítottam a barátnőmmel 3 hónapja. Utána nem volt könnyü, de elvoltam. ISmerkedtem más lányokkal, ő is fiúkkal. De most jöttem rá, hogy tökre szeretem, és hiányzik. Nagyon megutált ebben az időben, de múltkor találkoztam vele, akkor azért feloldodott elvoltunk. Felvetettem, hogy megkéne újból próbálni. De ő hallani sem akart róla, '' majd egyszer''. Próbálkoztam, írogattam, mindent megtettem amit tudtam. Tudtam, hogy volt barátja, de csak ilyen ismerkedési szinten tartottak, ez nem zavart, még kiváncsi is voltam ki az. Aztán megtudtam, hogy egy régi jó cimborám az. ÉS tudták, hogy mi ismerjük egymást. Annyira ideges lettem, de örültem, legalább leszállok róla, és nem csak ré fogok gondolni. DE ez a düh sajnos csak pár óráig tartott. Utána megint csak ő. Este volt buli, tudtam, hogy megy. Elmegyek, megkeresem, és személyesen beszélem meg. Annyit kerestem, mentem ide oda, végre meglett, persze ott volt az a bájgúnár is. Félre hívtam, h beszéljük meg, tiltakozott, de rávettem. Mondtam neki mindent, mivan, hogy van, de ő csak ellenkezett. Egyszer csak felállt és elment. Jó, akkor tudtam, hogy sajnos tényleg semmi esélyem, és hát feladom... Mindez volt tegnap. Nos azóta szó szerint szenvedek, mondjuk az elmúlt 2 hét óta is. Nos a kérdés, h mit tegyek? Felejtsem el? Jó lenne, túl tenni magam rajta. Vagy ne adjam fel, hétha nem lesz belőlük semmi? MErt még is csak ott van a szemem előtt az együtt eltöltött 11 hónap, mindkettőnknek első nagy szerelem, és azért valamilyen szinten biztos, valahogy kötődik még. Annyira rossz belegondolni, hogy nem tudok mit tenni .... Nem tudom mi legyen..



Köszi előre is.


18f


2010. okt. 10. 11:27
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Szerintem hagyd. Minél jobban hajtasz rá annál jobban eltávolodik Tőled. Pocsék dolog, tudom,de van egy igaz mondás: az idő begyógyítja a sebet. Próbálj meg mással foglalkozni, keresd elő a régi cimborákat,olvass,tanulj,(ez sosem árt)vagy járj buliba, csajozz.Ha találkoztok és látja,hogy túlléptél rajta, Ő is lehet,hogy átértékeli a kapcsolatotokat, bár ez számodra nem hiszem,hogy előnyös lenne, mert egy "felmelegített" kapcsolat csak ideig-óráig tart általában, és még ott van az a kis necc,hogy közben volt valaki más is. Ez olyan mint a törött pohár. Meg lehet ragasztani, inni is lehet belőle, de a ragasztás nyoma megmarad.Üdv és Sok sikert !

2010. okt. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem lépj túl rajta. Éppen elég jelet küldött feléd, ami azt mutatta, hogy nem akarja folytatni.

Ráadásul te szakítottál. A nők többsége (vagyis most magamból indulok ki, de szerintem a többségre is jellemző) úgy van vele, hogy ha a pasi szakított vele, akkor tudjon rá, gondolkozott volna előbb. Gondolj bele, hogy ha igent mondott volna rád, akkor úgy tűnt volna, hogy eddig csak arra várt, hogy te ezt megkérdezd. És a női büszkeség nagyon komoly dolog ám.

Meg csak gondolj bele. Ha ezek után igent mondana neked, nem éreznéd úgy, hogy csak azért van veled, mert a másik sráccal valamiért nem jött össze, és ha nincs ló, jó a szamár is.

Ismét mondom, te szakítottál, vállald a következményeit, hogy ő ezt elfogadta és továbblépett, és tegyél te is így.

Hajrá! ;)

2010. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Azóta küldtem neki rózsa csokrot, rossz volt a teloja vettem neki valami egyszerűt (ezen kiakadt, azt hitte megvenni akarom :S ) , és most utolsó probálkozásom, csináltam magam által egy ilyen naptár szerüséget, emlékezetes pillanatokkal, közös képekkel. Utána tényleg leállok róla, de nem tudom csak úgy elengedni..
2010. okt. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!