Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, sajnos nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, sajnos nem tudok bízni, pedig semmi okom rá hogy féltékeny legyek. Hogyan tudnék ezen változtatni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem attól félek hogy megcsal a barátom, nem benne nem bízom hanem egy csajban aki teljesen rá van akaszkodva. Mindig a nyakában lóg, és ez engem nagyon idegesít. Ők régóta barátok, ismerték egymást még mielőtt összejöttünk volna, de sose örültem neki ha vele látom. Van egy olyan érzésem hogy elakarja venni tölem és sajnos el is tudok róla képzelni ilyet... Hogyan lehetne leállítani?
2009. jún. 4. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hál' istennek nem voltam még ilyen helyzetben, de szerintem, egyszer alakítsd úgy, hogy hármasban legyetek, és akkor ott nyílt színen kérdezz rá, hogy akar-e valamit a barátodtól, mert neked kellemetlen, hogy annyira rá van akaszkodva. Én legalábbis ezt tenném.
2009. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dikert provokálja magát, nem kérdezek rá, mert a válasz úgyis nem lenne, és nem alázkodom meg elötte...És azt sem akarom h ö azt higgye h engem ez idegesít, úgy csinálom mintha hidegen hagyna, mert másképp élvezné h ez engem zavar és az elönyére fordítaná...
2009. jún. 4. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszerű--->vágd pofán a csajt,ha a pasid ez miatt megharagszik akkor őt is:))és hagyd ott őket. De a legjobb az, hogy mikor a csaj is ott van, akkor direkt kiprovokálod hogy beszóljon vmt,és akkor lessz okod pofán csapni:) tuti befog szólni vmt,főként ha csókolgatod a pasid,tapizod...de te ismered,hogy mi az,amire rosszul reagálna
2009. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!