Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit a legjobb amit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a legjobb amit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel akit a konditeremben ismertem meg. Akkor is volt rajta plusz kiló de szimpatikus volt és nagyon imponált, hogy igyekszik lefogyni. Mondta is, hogy nehéz perióduson ment keresztül és sokat evett de a célja, hogy vékonyabb legyen mert mostmár minden rendben van. Hogy motiváljam én is egészségesen kajálok és rendszeresen spórtolok vele. Egy év után nekem már a kockák is látszódnak a hasizmomon ő pedig abszolút semmit nem fogyott. Hatalmas hasa van, nem 1-2 kilóról van szó.

A múlt héten miután kajáltunk ő el kellett menjen valahova. Mikor hazajött megtaláltam a számlát amin két csoki és egy fagyi volt. Akkor megharagúdtam rá és szóltam, hogy zavar, hogy hülyének néz. A tegnap felmentem hozzá és láttam, hogy a nutella és a kenyér az asztalon van. Természetesen amikor észrevette gyórsan elpakolta. Tettem magam, hogy nem láttam de azóta undorodva nézek rá. Egyszerűen már nem tudok nőként tekinteni rá.

Szívem szerint szakítanék vele de pont holnap indulunk egy egyhetes kirándulásra külföldre a születésnapja alkalmából. Minden le van foglalva már. Nem szeretném most lemondani és elszúrni a szülinapját.


Tudom, hogy nem kellett volna belemenjek ebbe a kapcsolatba. De ha már itt vagyok mi a legjobb amit tehetek ebben a helyzetben? Tudja jól, hogy szeretném ha lefogyna. Többször is mondtam neki. Nekem nem tetszik ez az ételfelügyelő szerep.


Én 33 éves vagyok ő 29.


2023. máj. 10. 20:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy most is kint van a barátnőivel és nyakalja a burgert.
2023. máj. 10. 20:02
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Megbeszéltél ezzel kapcsolatban?
2023. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ő étkezését ő dönti el. Nem egészségesen eszik, de akkor is gáz, hogy dugja előled, amit eszik, mert haragszol. A helyében én szakítanék veled, szóval akár te is megtehetnéd, mert ennek így semmi értelme.
2023. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább az, hogy szakítsak vele utazás előtt és fújjunk le mindent vagy menjünk el és utána szakítsak vele vagy esetleg próbáljak meg újra beszélni vele erről?
2023. máj. 10. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szakíts előtte. Lehet, hogy felmerül az úton, és az kellemetlenebb lesz.

Vagy legalább üljenek le megbeszélni, de előtte, mert abból is lehet szakítás.

2023. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Te ezt az embert nem szereted, a másik fél sem boldog melletted, miért nem vagy egyenes?

Ha ez a nő neked bármikor is kellett volna már rég rájöttél volna, hogy inzulinproblémával küzd és te lettél volna az első aki elcipelte volna vizsgálatra. De mivel te csak a kaját látod, de magát az embert nem ezért totálisan felesleges egymás mellett maradnotok.

Amit irtál az illetőről-látatlanba mondom, és a fejemet rá merem tenni, hogy IR-es+Hasimotoja van. Az egyik az inzulintermeléssel, a másik a pajzsmirigy problémával van összefüggésben. A magas éhségérzet meg a kezeletlen magas inzulinszint következménye ami miatt hizik, és állandóan éhes. Ha kezelve van, akkor nincs éhségérzet, és még többet fogy, mint ahonnan indul. Falásrohamok megszünnek, a hasa visszahúzódik, ha a PM-jét kezelik.A nőnek a lelke sincs rendben, ami ordít az írásodból.


Te ezt a nőt, de szerintem semmilyen nőt nem érdemelsz meg.

2023. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nate, dr. House is olvassa az itteni kérdéseket?

Nem vagyok kíváncsi a diagnózisodra. Volt orvosnál...nincs az égvilágán semmi baja csupán annyi, hogy kívános. Ezt ő maga is beismerte. Amit meg rólam állítasz látatlanban inkább nem kommentálom. Csak provokálni akarsz. Keress más kérdést a feszültségkeltéshez.

2023. máj. 10. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én téged már ezer éve kirúgtalak volna. Sőt, össze se jövök veled. Nehogy azt hidd hogy nem lehet látni a "nézést", minden szó nélkül is. De pláne hogy "megharagszol és szólsz is hogy fogyjak le". Kiraknálak azonnal.

És még mielőtt elkezdenél tehenezni, 175/55 kétgyerekes. De a fajtádat utálom és megvetem. Korlátozó, zsarnokoskodó nyomi. Az ilyen mindenkit csesztet, csak másért. A soványat azért hogy eddzen, növesszen segget, aztán műttessen mellet. A tökéletes testűnek az arcába álltok bele, hogy ronda a bőre, az orra, ráncos a szeme alatt, ezekkel kezdjen valamit. Aztán a többi: béna a haja, szőkítse ki. Öltözzön máshogy.

Stb...

Egy két lábon járó redflag vagy. Remélem csak kitaláció a kérdés. Annyira suta és ostoba a megfogalmazása is. Mint aki életében nem volt nő közelében, csak elképzeli hogy zsarnokoskodna ha megtehetné.

2023. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 as! Gyonyoru megfogalmazás
2023. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igy igaz, akkor utazas kozben az elso 48 oraban kitor a konfliktus. Igy is elvezne az utat?
2023. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!