Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme ezzel jönni állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ezzel jönni állandóan?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek próbáltam felhívni a figyelmét h kicsit figyeljen oda a súlyára. Szépen óvatosan mondtam.

Mondtam h vékonyabban kívánatosabb nekem ( így ismertem meg)..azóta azt mondja azért nem adok csókot stb mert undorítónak tartom..


1, nem ezt mondtam neki

2, mivel nem tesz semmit h változzon a súlya mitől " lenne újra kívánatosabb" - pláne azok után amit mondtam..


A szokásos szöveg nem kell! - nem betegség vagy hasonló okozza ki lett vizsgálva és nem a korral járó természetes változásra gondolok


2023. jan. 5. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem szereted, tegyél neki egy szivességet és hagyd el, megérdemli, hogy megtalálja azt akivel értékes kapcsolata lehet az életben.
2023. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Pihen eleget? Kap tőled elég figyelmet, elismerést és szexet? Élvezi az életét?

Vagy valami hiányzik neki, és evéssel pótolja.

2023. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hu ez valóban lehet emiatt, én is az evésben találtam örömöt egy szörnyű kapcsolatban.
2023. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmi értelme. Szakíts vele és hidd el, hogy annyira felszabadult lesz tudatalatt, hogy le fog fogyni magától. Ha van egy kis esze, utána, amikor visszakönyörögnéd magad, nem fogad vissza az életébe, mert felszínes vagy.
2023. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%

Az előző 3 hozzászólást szerintem egy ember írta.

Azért nem figyel oda a súlyára, mert belekényelmesedett a kapcsolatba.


Szarik az egészségére, és szarik a párkapcsolatára.

2023. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy ki van vizsgálva. Itt minden pasinak kivizsgálják azonnal a nőjét, ha "nem működik rendeltetésszerűen", ez már akkora kamu.
2023. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

5ös vagyok.


Sajnálom ha néhányaknak fáj az igazság. HA nem egészségügyi gondok miatt hízott el, akkor beleszart. Nincs mit szépíteni. Én sem vagyok vékony és kéne fogynom 20 kilót. Mert nem foglalkoztam a testemmel. Ez az én hibám. Ennyi!

2023. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
5# téves,3-ast én írtam a többit mások.
2023. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Akkor bocs.


Miért az evést választottad ha szörnyű kapcsolatban vagy? A másik fél hogy érezte magát? Nem lehetett volna jobbá tenni a kapcsolatot, vagy elválni ahelyett hogy tönkre teszed magad? Mitől volt szörnyű? Bocs csak próbálom megérteni!

2023. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy púderezed, ugyanazt jelenti. Nem kívánod, mert kövér.

Ha nem kezd őrült diétába, akkor van egy rossz hírem: ő se kíván téged. Ez csak hiszti, mert "illik" néha szexelni, meg gyereket is akar, és oda muszáj. De ha tényleg téged kívánna, akkor nem csak akkor akarna magára rángatni, ha peteérése van. Ne aggódj, amint pozitívst tesztelt, örökre elfelejtheted vele a szexet. Valószínűleg mêg fehérneműben se látod többet.

2023. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!