Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ordít velem állandóan ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ordít velem állandóan ?

Figyelt kérdés

A barátom miután összejöttünk, már az anyukájával is többször kiabált , de azt hittem a köztük levő gondok miatt,illetve eleve nagyot hall, így nem foglalkoztam vele!

Aztán egyik este rá szóltam és velem is elkezdett kiabálni , akkor először !

Nagyon rosszul esett , de nekem kellett utána egy hétig bocsánatot kérni , de aztán egyre sűrűbben kezdett kiabálni , ha mondjuk oda szóltam valamiért , vagy az egyik szobából a másikba át szóltam,elkezdett kiabálni hogy én mit kiabálok vele, azonnal fejezzem be !

Szóval rám fogja, hogy én üvöltök vele….borzalmas, de hogyan tudnék segíteni neki ? Mi lehet vele , miért ilyen ?

Tudom, mindenki azt mondja majd hagyjam el ,már külön költöztem , kertem egy kis időt , de valaki jó lenne ha segítene hogy mi a franc ez nála , mert én egyszerűen nem értem !Annyira okos és intelligens ember , jólelkű, segítőkész ,a kapcsolatunk egy éve tart es nem tudnék egyébként semmi rosszat mondani rá , de ez egyszerűen érthetetlen számomra !


2023. ápr. 29. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért vagy még vele az itt a kérdés inkább?
2023. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert hagyod. Rám egyszer emelné a hangját, addig lennék vele.
2023. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele mit csinálni, ő ilyen. Ne fogadd ezt el, mert nem normális.
2023. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Segíteni? Egy pszichopata àllat, azonnal kirúgnàm az ilyet....
2023. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Vidd el orvoshoz, lehet, hogy süket.
2023. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Lehet hogy ilyen "típus ". Lehet hogy ezt látta otthon. Nehogy visszamenj hozzá,nem fog megváltozni. Tapasztalatból mondom. Én is otthagytam az exemet aki kiabált, jó döntés volt. Azóta is mindenkivel kiabál.. Ezek nem változnak soha..
2023. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen , otthon ezt látta , az apja csinálta az anyjával , pluszba verte is állandóan ..nyilván nem fog változni , főleg hogy már 50 fele közeledik !

Nem véletlen költöztem el , kertem időt , igazából azt hittem én csinálok valamit rosszul és azért kiabal , de igazából oly mindegy ki mit csinál , az oridbalas akkor sem normális, igazatok van !!

2023. ápr. 30. 07:56
 8/13 anonim válasza:
100%
Nekem is az exem apja kiabált az anyjával. Meg mindenkivel.. ő is verte az anyját.. mármint az apja. Nem normális a kiabálás.
2023. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Lehet ugyanaz volt az exünk😅

Viccet félre téve ez valóban nem normális !

Volt hogy a plázában csinálta a cirkuszt,mert utána szóltam hogy várjon meg, aztán az anyjának is neki esett (átvitt értelemben)mert nem értette mit mondott neki …nagyon nehéz mert 10 hónapig és előtte a fel évben amíg udvarolt azt hittem megtaláltam a nagy Őt,minden tökéletes mint a mesékben .. nehéz belátni hogy mekkora gond van vele 🥺🥺

2023. ápr. 30. 08:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Pszichológus tudna neki segíteni, de ha jól sejtem, magától nem menne el egyhez, így zsákutca.
2023. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!