Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akinek a párja nem akar elköteleződni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó lenne olyanokkal beszélgetni, akinek a párja hasonlóképpen nem akar elköteleződni, nem tervez, stb.

Engem ez megvisel és kíváncsi vagyok, ha van itt ilyen személy, hogy lépett túl ezen.

A párom 27 éves és 5éve tart a kapcsolatunk, amiből már fél lábbal kint vagyok, mert az utóbbi időben rengeteg olyan dolgot tett, amivel nagyon megbántott, de én mégis nagyon szeretem.

Tegnap azonban leültem vele beszélgetni (még nem lakunk együtt) és megkérdeztem mik a tervei a jövőre nézve és azt felelte nem akar elköteleződni. Ő az a típus, aki inkább a barátaival lóg hétvégente, buli, olyan részegre issza magát, hogy másnap fel sem kel stb.

A szüleitől is nagyon függ a kora ellenére, mindig az van amit anyu mond neki és hát ki gondolta volna, utál engem😅

Ha bánt valami a kapcsolatunkban, akkor azt mindig higgadtan közlöm vele, hogy beszéljük meg miért tett, úgy ahogy tette és ha tudja, hogy hibás vagy nem akarja beismerni, hogy igen ez csúnya dolog volt akkor elkezd támadni, csúnyán beszélni velem és eléri, hogy én kérjek bocsánatot. Annyira szokott ez fájni nekem..

3 évvel ezelőtt megcsalt, megbeszéltük, de az a pici tüske azóta is bennem van, hisz ha nem jövök rá, nem mondja el.

Instagramon folyamatosan idegen nőket lájkol, követ amiért nem szóltam, de amikor megláttam, hogy már másodjára követi be azt a csajt akivel előttem kavart, megkérdeztem miért kíváncsi rá, mire ő nagyon csúnyán kiabálni kezdett, hogy féltékenykedek a semmire. Sosem jön velem sehova, sosem hív magával sehova.

Szeretnék vele tényleg szakítani de mindig ott él bennem a remény, hogy talán most jobb lesz.. nektek mik a tapasztalatok?:(



#hosszutavukapcsolat
2023. máj. 12. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy mégis mi az, amit szeretsz benne. Mert amit leírtál róla, az inkább kiábrándító.
2023. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Nem, nem lesz jobb. Max, ha szeretsz szenvedni. De akkor inkább szenvednék a gondolattól, hogy erre pazaroltam 5évet az életemből.
2023. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném még, hogy ő külön él, mindketten diplomát szereztünk, dolgozunk szóval még a körülmények is adottak lennének pl. hogy összeköltözzünk legalább…

Ja és szereti a szemem közé vágni, hogy a hűséges és nem vak és szerinte teljesen rendben van, ha egy kapcsolat alatt megtetszik más…tudom, hogy mindenki ránéz másra de ez tiszteletlen dolog, ha a nő tudtára is adja, nem? Vagy csak szerintem?

2023. máj. 12. 22:19
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ez a srác nem vesz komolyan téged, nulla tiszteletet mutat felé. Leírtad, hogy szeretnél szakítani, tedd meg, ez a helyes döntés
2023. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1-es vannak jobb napok, amikor annyira kedves, figyelmes és szeretetteljes, hogy azt kívánom bárcsak mindig így lenne:(

2-es tökre igazad van, én fiatalabb vagyok tőle de mégis az évek múlásán gondolkodtam, hogy basszus de én többre vágyom..:/

2023. máj. 12. 22:21
 6/25 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm, ugyanígy gondolom, csak amikor veszekedünk már tényleg én érzem magam egy gonosznak a kapott szavak miatt, mert addig mondja amíg elhiszem
2023. máj. 12. 22:24
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem vagyok fiatal /47/, volt pár kapcsolatom, házasságom is. Az a tapasztalatom, hogy az a férfi, aki nem akar elköteleződni, az veled soha nem is fog, mert várja az igazit. Ergo nem te vagy neki az igazi. Akinek az vagy, az tudja és tesz érte úgy, hogy semmi kétséged ne legyen afelől. Azaz nem szabad egy ilyen kapcsolatra időt pazarolni. Majd jön az a férfi, akinek te kellesz és a küszöbödön fog aludni is, ha az kell ahhoz, hogy a közeledben legyen, és minden mellékes lesz számára, csak az lesz a fontos neki, hogy veled legyen és szerethessen.

Jobb egyedül királynőnek lenni, mint kapcarongynak meg pótléknak egy rossz kapcsolatban, ezt tartsátok észben, csajok.

2023. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amire vágysz nagyon is fontos dolog. Teljesen más kapcsolatot képzeltek el mindketten. Te tök más dologra vágysz, mint ő.

És nálad az is belejátszik, hogy nagyon erősen a kapcsolat körül forogsz (ez jó dolog), és talán lehet hogy nem tudod elképzelni hogy szakíts… az egyedülléttől, és az ismeretlentől való félelem miatt.

Most ott van azért ő, akárhogyan is. De ha szakítasz, akkor ki tudja mikor lesz valaki… és őt már ismered, látsz benne reményt, hogy menthető, felépíthető ez, csak ki kéne tombolja magát.

Szóval kicsit úgy tűnik ezért sem szakítanál szívesen. Keverednek benned is dolgok, de talán azt is látod, hogy nem biztos hogy ebből lesz valami… és évek telnek el… lehet hogy hiába, mert nem fog megváltozni.


Rosszul látom?

2023. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

7-es ezek nagyon kedves szavak!:)

8-as jól látod teljesen, de már annyiszor nekifutottunk, hogy már tényleg nem sok esélyt látok rá, hogy vele alakuljon bármi is, bennem pedig egyre inkább felerősödött, hogy szeretnék egy igazi kapcsolatot, biztos pontot, szeretetet, családot a későbbiekben. Úgy érzem én csak vagyok neki, rengeteg szeretettel elhalmozom, mosok/takarítok rá annak ellenére, hogy nem velem él viszont, ha jönne vki akit az anyukája csíp meg nagy a csaj melle kidobna😅

Viszont szégyellem de ha csúnyán beszélnek velem elsírom magam😅 megpróbálok erős lenni és nem hagyni befolyásolni magam.

2023. máj. 12. 23:28
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kicsit emlékeztetsz páromra. Neki előttem egy nárcisztikus személlyel volt kapcsolata, aki elég csúnyán bánt vele. Párom közben gondoskodott róla, tette amit tudott. Aztán végül szakított vele, ha hosszú idő után is. Túl tette magát rajta, majd újra ismerkedni kezdett. Akkor még persze neki is bizonytalan volt, de végül megismert engem. Szóval nem kell félned. Imádom a párom, az ennyire kapcsolatorientált, törődő nőket nagyon meg kell becsülni. Én biztos vagyok benne, hogy te is találsz olyat, aki megbecsül téged idővel. Csak ahhoz ezt le kell zárni
2023. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!