Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan,ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan,ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy aranyos csajjal, fél éve vagyunk együtt.


Olyan szinten féltékeny az utóbbi 1 hónapban,hogy az már elviselhetetlen.

Nemrég feltettem magamról 1 képet Facebookra kaptam rá nagyjából 100 like-ot.


És 2 nő merte kommentálni is,az egyik a volt osztálytársnőm a másik pedig az egyik kolléganőm.


"Milyen elegáns vagyok"

"Milyen jó az alakom"(mert sokat fogytam az utóbbi időben)


Olyan patáliát csapott,hogy biztosan velük is szexelek.

Utána végig nézte az összes like-ot a képem alatt és minden nőről aki be like-olta megkellett mondanom,hogy kicsoda mióta ismerem,milyen a viszonyom hozzá.


A másik,hogy mertem egy volt osztálytársnőm esküvői képet Facebookon like-olni,egész nap hallgathattam utána az agymenéseit,hogy biztosan a csajjal hemperegni szoktam titokban stb.


Rendesen az utóbbi egy hónapban mióta tart ez extrém féltékenykedése

(AMIRE NEM ADTAM OKOT)rendesen teljesen kimerültem idegileg.

Örülök,ha dolgozni mehetek,

( csakhogy ne legyek otthon)

ami azért durva.


Nem tudom ezt meddig tudom bírni,mikor telik be a pohár,hogy akkor inkább szakítsunk.



2023. máj. 14. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerűbb most szakítani. Kédőbb se lesz könnyebb, semmi se lesz jobb, csak az időt húzod.

Ráadásul benne van a pakliban, hogy direkt teherbe esik, hogy megfogjon.

2023. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

És akkor az ezeréves lemez. De igye minek vagy vele. Ha meg vele vagy minek panaszkodsz.


Messzirol virít hogy beteg de neked ez kell.


Es akkor ilyenkor szokott jönni az aldozathibaztatás is hogy aki ilyennel van ilyeneket választ az is mentális zavart.

2023. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 hónappal ezelőttig teljesen normális volt.
2023. máj. 14. 11:57
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

A bántalmazok se az első honapban vernek agyon.

Az agybetegnél később jön elő a foguk fehérje.

2023. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés,hogy egyébként milyen a kapcsolatotok?

Tudtok eleget találkozni,vannak szerelmes gesztusok egymás felé,flörtöltök,bókoltok egymásnak,megvan a rendszeres kommunikáció köztetek?Nem lehet,hogy valami hiányzik neki (esetleg te) és emiatt lecsúszott egy lelkileg beteges szintre?

Természetesen mindez belőle indul ki,tehát ő tehet róla,nem azt írom,hogy nem...Viszont kíváncsi lennék,szerinted mi lehet az oka?Ezen mindenképpen érdemes lenne elgondolkodnod.

2023. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
A másik,ami felvetődödd bennem,hogy esetleg megismert valakit,emiatt elkezdett ösztönösen ellökni magától téged,csak hogy ne ő legyen a csúf,gonosz.
2023. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Különben én mar annyit gondolkoztam ezen amit írsz.

Mindig igyekszek a kedvébe járni, kirándulni menni vele,elvinni étterembe,vinni neki valami kis apróságot.


És ideig óráig minden szép, aztán ki jön belőle a féltékenység

2023. máj. 14. 12:04
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ezeket meg lehet beszélni normálisan is. Én bírom, ha egy nő féltékeny, ha közömbös lenne az rosszabb :D , így elárulja, hogy fontos vagy neki.


Persze ez nem normális állapot, és ezeket meg kell beszélni. Nem mindenki elmebeteg, aki féltékeny.

Ha szereted, akkor azon lennél, hogy ebből helyreálljon. De mivel a szakítás került képbe, ez csak ráerősít arra, hogy ő nem olyan fontos.

Ha fontos lenne, akkor az ember lépéseket tesz, sokat beszélget vele erről, küzd a kapcsolatért, segítséget vesz igénybe. Ha pszichés ok van, akkor lehet hogy meg tud gyógyulni, és akkor nem elhagyni kell, hanem támogatni.


Tudom ez most okoskodásnak hangzik. Talán kb ugyanígy kimerítő lenne, ha egy súlyos betegsége lenne. Elhiszem, hogy ez téged is leterhel. De valahogy inkább segíteni kéne neki.

2023. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ha a barátnőd képéhez írna egy kollégája, akivel napi szinten találkozik, hogy de jó az alakod, te mit szólnál hozzá?:)
2023. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hat biztos nem rendeznék ilyen patáliát
2023. máj. 14. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!