Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátommal?

Figyelt kérdés

HOSSZÚ LESZ

Nagyon érdekesen viselkedik a barátom. Nagyon jól érezzük magunkat egymással és azt vettem észre, hogy egyre többet mondja meg írja hogy szeret és próbálja is kimutatni. Elő szülinapi ajándéknak Pestre állta az egész utamat meg úgy mindent vett nekem nyakláncot. És minden tök jó volt. Viszont nem találkozunk valami sokszor és ketten elkezdtunk közösen egy tanfolyamot. Öt óra a tanora délután. És csak hétfő kedd szerda. Mióta elkezdodott ez a tanfolyam folyamatosan csipkelodott meg piszkálodott velem a vonaton ami nekem érdekes volt mert ritkán szokott ilyet. Tegnap volt az utolso óra a héten haza értünk vonattal minden Happy volt. Csók ölelés megvolt. Este jóéjt, szeretlek❤️ üzenetek meg a reggeli is megvolt aztán csak ahogy utána irogatott elkezdett nekem fura lenni a viselkedése. Egyszavas, egy mondatos reakció jel nélküli üzik meg alig alig írt vissza. Aztán megkérdeztem aggódva, hogy valami baj van e. Majd írta, hogy nagyon sokat vagyunk együtt. Mondtam neki hogy de figyelj már máskor egész napokat együtt voltunk és most alig találkozunk csak a suli miatt. Írta hogy ez neki bőven elég. De viszont nagyon tud szeretni. Mi lehet a dolog mögött? Gondolok már mindenre komolyan, hogy miért jött ez neki hirtelen. Kérdeztem tőle hogy elmegyek elé ahogy szoktunk találkozni kondi előtt és úgy megyünk a terembe. Azt mondta meló után egyből megy tehát majd a kondiba tala. Tehát azt elmondanam hogy neki nagyon fontos a kaja. Nagyon szeret enni és sokat is. És kérdeztem tőle, hogy nem is eszel előtte? Írta hogy nem. Lehet kicsit katyvasz meg hosszú de most elég nyugtalan vagyok nem tudok most jól fogalmazni.



2023. máj. 4. 11:18
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Együtt tervezzük, hogy ki megyunk külföldre dolgozni. Majd a pénzből amit évek alatt megszerzünk veszünk házat szőlősbe. Tehát tervek is vannak együtt.
2023. máj. 4. 11:23
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
Én is jártam így és kiderült hogy megcsalt és emiatt volt lelkiismeret furdalása
2023. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
85%

Sok vagy neki

Vagy nem üdítő a társaságod neki, hanem leszívó

Lehet fárasztó vagy


Én legalábbis olyanokkal ritkítom akik miatt nem éri meg nekem az időmből áldozni mert.mondjuk vagy untam vele lenni, vagy zsibbaszt fáraszt, vagy más jobbat is tudnék inkább csinálni mint vele lenni ami éltet is.

Ha nincs más a képben akkor ilyesmikről lehet szó. De ez csak egy vélemény.

2023. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
#2 erre is gondoltam remélem nem járok így🥺
2023. máj. 4. 11:24
 5/44 A kérdező kommentje:
#3 nem feltekenykedek úgy hogy neki is vissza mondom, nem erőltetem a talit. Tehát jobb vagyok mint voltam. Nem csüngök rajta tehát tényleg nem értem.
2023. máj. 4. 11:27
 6/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem szerelmes beléd. Jó eséllyel van is valakije. Sajnálom, szerintem szakíts vele. Akinek heti 3 nap már túl sok belőled, az nem szeret.
2023. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

#6 ohh akkor tényleg lehet, hogy valaki van a dolog mögött és megcsalhat?

Ezt így bárkitől is kérdezem

2023. máj. 4. 11:31
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen csal meg, vagy igen vagy nem, de az biztos, hogy nincs oda érted. Döntsd el, hogy neked kell-e olyan pasi, aki után te kullogsz pincsikutyaként.
2023. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalhat.
2023. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom gondoltam már arra, hogy valahogy ki kéne ugrasztanom a nyulat a bokorból (ha lehet mit) csak nem tudom hogy kéne. Lehet gyerekes, de ha tényleg valami megcsalás lehet a dologban akkor nem tudok más megoldást, hogy ki derüljön.
2023. máj. 4. 11:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!