Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem érti meg, hogy nem bírok ennyit enni. A mai kaptam egy jó nagy adag "meglepi" reggelit, majd délelőtt nekiállt sütit sütni, amikor is hozott egy kanál nutellát nekem, mert hogy az mennyire finom. Ő kb semmit nem reggelizett, ezért korai ebéd, rendeltünk. Megettem nagy nehezen a részem, majd ideadta az övét amit félbehagyott. Természetesen meg kellett ennem, mert ez újramelegítve már nem jó és sajnálja kidobni. Majd hozta az általa sütött muffint, hogy csak kóstoljam meg, ha már dolgozott vele. Egyet pedig nem ehetek, mert akkor biztos nem ízlik.. Eközben persze törődésből hozza nekem napközben a cukros üdítőket.

Kb minden napom így telik karácsony óta, és egyre rosszabb. Nap végére szó szerint kidurranok. Nem értem miért csinálja ezt. Vékony, heti 4-5x sportol, vigyáz az alakjára, tudhatná mennyire egészségtelen ez. Persze ő nem eszik sütit, mert vigyáz az alakjára, de amikor én mondom ugyanezt akkor az a válasz, hogy nekem nem kell.

Normális ez a túltörődés?


2023. máj. 2. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hizlaló fétise van. Vagy nem akarja, hogy más nő rád gerjedjen és hogy ne is legyen másnál esélyed.
2023. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Őt nem zavarja, hogy ettől meghízol?
2023. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2: 14 kilót híztam december óta, főleg a hasam nagyon látványos. Azt mondta, hogy egy férfinak kell egy kis pocak..

1: Nem mondta, hogy lenne ilyen fétise

2023. máj. 2. 13:12
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet, vagy írtam, hogy direkt azért csinálja, hogy más rád se nézzen.
2023. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit én is ilyen vagyok,mondjuk nekem semmilyen fétisem nincsen.

De szeretek főzni, és a páromat állandóan etetem. Egyen ezt is, azt is. Jól esik látni hogy jót főztem. 😀

2023. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőmmel csinálja ugyanezt a pasija, az is bizarr.


Álj ki magadért kérdező, kedvesen de határozottan mondd meg neki, hogy ez neked így nem jó. A te tested a te döntésed.

2023. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy meg KELL? Felnőtt ember vagy, nem mersz nemet mondani?

Lehet, hogy van ilyen hízlalós fétise, de ez az egész valójában a kontrollról szól, hogy minden téren az van, amit ő akar. Manipulál, hogy hatalmat gyakoroljon felette. Más téren is ilyen erőszakos?

Amíg nem tanulod meg meghúzni a határaidat, addig nem fogsz tudni kijönni ebből. Illetve otthon is ilyenek voltak a szüleid? Hogy meg kellett enni, amit eléd raktak?

2023. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen manipulátorral együtt lenni? Miért nem jött össze alapból egy dagadékkal.
2023. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem a dagatság a lényeg, hanem, hogy úgy alakítja, ahogy akarja. Ha aztán meghízik, akkor lehet, hogy fogyókúrára fogja. Lényeg, hogy még a férfi teste is az övé. Beteges egy kicsit.
2023. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, orvosi eset a nő,elhagynàm az ilyen fogyatékost...
2023. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!