Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a párom képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom képet kitenni rólam social mediára? Ezt most én szúrtam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Több, mint fél éve együtt vagyunk már a párommal, és nemrég mikor közös fotót csináltunk, akkor megkérdezte tőlem, hogy kiteheti-e instagram sztoriba. Először kitérő választ adtam neki, mert nem szoktam magamról képet megosztani, és váratlanul ért a dolog. Bár tagadta, de láttam rajta, hogy szarul esett neki, úgyhogy végül megbeszéltem vele, hogy ha szeretné, akkor nyugodtan tegye ki, de nem tette.


Azóta ahányszor szép helyen járunk, mondom, hogy csináljunk képet és nyugodtan ossza meg, de sosem szokta. A képet megcsináljuk, boldognak is tűnik, de utána eszébe sem jut kirakni, pedig más dolokgról simán tesz ki (szép házak, utcakép, stb).


Mostanában ráadásul többször szokott sztorikat megosztani, mindenről csak kettőnkről nem. Úgy érzem engem akar ezzel büntetni, és kezd rosszul esni. Most tényleg ennyire megsértődött ezen? Próbáltam beszélni vele, de mindig csak annyit mond, hogy nem fontos neki képet kirakni, meg hogy ő sem szokott sok képet megosztani magáról. Utána eltereli a témát.


2023. máj. 15. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
6 éve vagyunk együtt, de se nekem, se a férjemnek még csak az sincs kint, hogy házasok vagyunk. Nem erre használjuk az fb-t/instát.
2023. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
#10 Nekünk se volt kint, csak akkor került ki facebookra hogy együtt vagyunk, amikor összeházasodtunk 8 év után. :D Nem értem ezt a marhaságot egyeseknél, hogy a neten kell élni a magánéletet, mert ha nem posztolgat minden sz...rt akkor az meg se történt...
2023. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Attól,hogy bemutat a családjának meg ismered a barátnőit,még simán titkolózhat mások előtt..lehet csak visszajelzés kell neki,rajongó lájkok meg ilyenek.

Ha közös képek vannak kint,nyilván nem sokan fognak bepróbálkozni nála.

2023. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, értem az érvelést, de komolyan nem hiszem, hogy ez a helyzet. Ahogy mondtam, ritkán szokott kirakni szelfit (kb. évente egyszer), a többi képe csak random helyek, ahol járt, virágok, fák, meg ilyesmi. Követője sincs sok, és nem úgy tűnik, mint akit érdekel, vagy mint aki szeretne többet gyűjteni. A telefonját sem szokta dugdosni, lazán megnyit előttem bármilyen üzenetet bármilyen platformon, néha oda is adja nekem a mobilját játszani vagy megnézni valamit, szóval tényleg nem aggódom, hogy titkolni akarna valamit.
2023. máj. 25. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!