Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akar feltekennye tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar feltekennye tenni az exem?

Figyelt kérdés

hétfőn össze futottunk egy heetsre h megbeszeljük a dolgokat h miert lett vege( en kertem meg ra mert pontos indokot nem adott h miert szakit csak szakitott) Aztan a semmibol elkezdi h o szakitas utan kit hogyan baszott meg mennyi csaj van erte oda kozben vegig engem nezett. Azt is mondta h a az egyik csaj haverja nala aludt( az egesz kapcsolatunkba feltekeny voltam a csajra mert szebnek titulaltam magamnal es o pontosan tudta h zavar engem a csaj) Nem igazan ertem minek akart feltekennye tenni ezzel xd

Szerintetek miért?



2023. máj. 17. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak bántani és alázni akar.
2023. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"miert lett vege"

Akkor most tudod - másokkal akart lenni.

2023. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rising Phoenix ***** válasza:
86%
Talán elege lett az ok nélküli féltékenykedésből és most a képedbe akarta vágni, hogy most már van rá okod. Elég szar érzés ám végigszenvedni egy kapcsolatot, úgy hogy végig hűséges vagy, okot sem adsz arra, hogy ne bízzanak benned, mégis rendszeresen elővesznek valami mondvacsinált baromság miatt.
2023. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez ócska, proli szintű bosszú, hogy minél nagyobb fájdalmat okozzon.

A legalja, aki így gondolkodik, így beszél azzal, aki őt valaha szerette.

Nem akar féltékennyé tenni, hanem bosszút állni.


Ne beszélgess ezzel a hulladékkal. Örülj, hogy megszabadultál tőle.

2023. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakított - miért akarna féltékennyé tenni? Vége.
2023. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

4-es vagyok

A 3#-asnak is igazat adok.


Ha te szüntelen hisztiztél, féltékenységi jeleneteket rendeztél, s úgy tetted tönkre a kapcsolatotokat, akkor az az oka, hogy most a képedbe vágja: na, én vagyok a város bikája, minden jó csaj a lábam előtt hever, akire féltékeny voltál, most már nálam alszik, stb.


Otromba, proli stílus, ahogy ezt közölte veled, de valahol benne van a jogos sértettség: miért akartál velem találkozni, ezt akartad hallani, hát most megkapod.

2023. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3. kapcsolatban nem veszekedtunk max 1-2-szer de azt is erdekesnek talaltam h az exemrol kezdett el kerdezgetni akivel utana voltam raadasul eleg ingerulten
2023. máj. 17. 20:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem féltekennyé akar tenni csak porig alázni.
2023. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6. nem szoktam hisztizni feleslegesnek tartom. Olyat is mondott h van egy miskolci csaj akivel lesz valami mondom oke akkor minek vagy itt? xd
2023. máj. 17. 20:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a fiút, ne alázd magad tovább. Ismerkedj te is mással, ez a legokosabb döntés.
2023. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!