Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van az, ha rosszkedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, ha rosszkedv miatt nincs kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapos kapcsolat. Minden este messengeren írogatunk egymásnak, majd alvás előtt jóéjszakát kívánunk. Most rossz kedve van a férfinak(30/F), és már a kora esti órákban elköszönt azzal, hogy lefekszik pihenni, mert rossz kedve van (munka miatt). Elköszöntünk és 2 órával később még mindig online van messengeren. Tudom, h akkor is online lehet, ha csak pl. cikkeket olvasgat, de persze a női agyam ilyenkor elkezd kombinálni... Szerintetek rendben van, hogy a rossz kedve miatt inkább elköszön, mert nincs kedve beszélgetni? Amúgy máskor szoktunk mikor rossz kedve van, akkor is. Már olyanokra gondolok, hogy gond van, h valamiért nem akar velem beszélgetni. Nyugtassatok meg, hogy ennyi kimenő jár mindenkinek.
2023. máj. 18. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Hàt nem tudom,fura.kiderül milyen hosszú lesz....
2023. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Kitana. ***** válasza:
89%
Ha jó kedve lenne, akkor is rendben lenne, ha épp nincs kedve beszélgetni, mert mást akar csinálni.
2023. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Rendben van. De az utolsó mondatod alapján nálad viszont valami nagyon nincs rendben.

Kimenő? Muszáj szegénynek veled beszélgetni, ha akar, ha nem :DD

2023. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Hát fura mindenképp. Valószínűleg nem igazán szerelem lehet az, amit érez, már csak azért sem, mert akkor nem messengeren írogatna, hanem minimum felhívna.

Bár lehet csak én vagyok régimódi.

2023. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Azt mondta lefekszik, és 2 óra múlva is online van. Inkább ez a fura. Megértem, hogy neked fura. Én is aggódnék a helyedben. És nem azért hogy más van képben, hanem hogy ennyire magába fordul. Ezzel azt kommunikálja, hogy nem vagy fontos.

Nyilván kell az énidő, viszont ahogyan elhajtott, az elég fura. Kb olyan, mintha azt mondaná, "most nincs kedvem hozzád". Amikor én írtam egyszer ilyesmit valakinek, akkor el voltam bizonytalanodva, hogy igazán akarom-e a kapcsolatot, meg hogy mennyire működnénk mi ketten.

Nem mondom, hogy itt ez van, de bennem ez is felmerülne ilyenkor.

2023. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen okés. Manapság nagyon a folyamatos mosoly kultúráját éljük, kb úgy tekintenek a lehangolt emberre, mintha beteg lenne, pedig teljesen természetes, hogy az ember nem mindig van toppon, vágyik egy kis egyedüllétre stb.

Ha ezt legalább egy héten át tolja, akkor gond van. Egy-egy alkalomnál ez teljesen okés, sőt, kell is.

2023. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem annyira jó6nem szerencsés hozzáállás ez, mert magába fordulós akkor.
2023. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Rendben van. Nem csak a párkapcsolatról szól az élet, lehetnek más problémái is az embernek.
2023. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Azzal nincs gond, hogy rossz kedve miatt nem akar beszélgetni. Az sem kifogás, hogy máskor ilyenkor is beszélgetett, hisz probléma és probléma között is különbség van. Azzal van gond, hogy akkor ne azt mondta volna, hogy lefekszik, hanem őszintén, hogy most nem tud senkivel sem beszélgetni, egyedül akar lenni.


Mindamellett, korántsem biztos, hogy tényleg fent volt a neten. Volt nem egyszer, hogy férjemet online mutatta, pedig tuti, hogy a másik szobában aludt.

2023. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinél bekapcsolva marad a net, még nem jelenti, hogy aktívan nézi is, vagy mondjuk cseveg mással. (Nekem amúgy most olyan telóm van, hogy tök random bekapcsol rajta a wifi, akár az éjszaka közepén is, amikor nagyban alszom.) De a Facebook sem megbízható ilyen téren. Olyan is van, hogy lefekszik az ember, nem tud elaludni, csak forgolódik, és nekiáll újra netezni inkább.


Nekem parás a kérdező, meg néhány válasz is. Mindenkivel fordult már elő, hogy magára akart maradni kis időre a gondjaival/gondolataival, ilyenkor nem gyanakodni meg b.sztatni kell még gondolatban sem, hanem tudomásul venni. Kimenő, te jézusom… Azt nem kell esetleg bejelentenie, hogy mikor megy kakilni? Nehogy lemaradj 5 percről az életében...

2023. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!