Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van az, ha rosszkedv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, ha rosszkedv miatt nincs kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Néhány hónapos kapcsolat. Minden este messengeren írogatunk egymásnak, majd alvás előtt jóéjszakát kívánunk. Most rossz kedve van a férfinak(30/F), és már a kora esti órákban elköszönt azzal, hogy lefekszik pihenni, mert rossz kedve van (munka miatt). Elköszöntünk és 2 órával később még mindig online van messengeren. Tudom, h akkor is online lehet, ha csak pl. cikkeket olvasgat, de persze a női agyam ilyenkor elkezd kombinálni... Szerintetek rendben van, hogy a rossz kedve miatt inkább elköszön, mert nincs kedve beszélgetni? Amúgy máskor szoktunk mikor rossz kedve van, akkor is. Már olyanokra gondolok, hogy gond van, h valamiért nem akar velem beszélgetni. Nyugtassatok meg, hogy ennyi kimenő jár mindenkinek.
2023. máj. 18. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16%

Válaszolók, most őszintén... ha élete szerelme lenne a csaj, koppantaná, mert "nem akar beszélgetni"? Dehogyis, akkor pont, hogy örülne, hogy van kinek beszélnie a problémáiról, van, ki meghallgatja. Ki más nyugtatná meg az embert legjobban, mint a párja. Meg ez nekem kicsit olyan, mintha lennének tabu témák, pl. a problémás szituk, s ha arról nem tudnak beszélni, akkor mi várható a jövőben?


Nem akarok vészmadárkodni, de ha ebből a kapcsolatból fél év múlva nem lesz semmi, akkor legalább szóltam. De ne legyen igazam.

2023. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

11-neked volt már párkapcsolatod? Ha igen, akkor tudhatod, hogy néha életed szerelméhez sincs kedved, mert valami más bánt, vagy egyszerűen csak rossz napod van. És vannak emberek, akik nem szeretik a problémáikat másra terhelni, főleg nem egy pár hónapos kapcsolatban.

Szóval igen, teljesen rendben van, ha néha nincs kedve beszélgetni. És korrekt, ha megmondja, és nem csak kelletlenül válaszolgat, vagy unottan hallgat a beszélgetés során. Akkor meg az lenne a baj, hogy miért ilyen.

A fb messenger meg szerintem nem mutat mindig valós jelenlétet, simán lehet, hogy nincs is megnyitva a fb, mégis online-nak mutatja. Meg egyébként is, miért ne görgethetné a fb hírfolyamot, ha éppen nem tud elaludni.

2023. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
Volt már párkapcsolatom, de ilyen szitu nem volt, csak befuccsolt ismerkedések során, vagy amikor már megette a fene az egész kapcsolatot.
2023. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De azt is biztos tudod, hogy nem minden ember egyforma.
2023. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Az igaz, csak próbáltam jelezni a csajnak, hogy azért legyen óvatos.
2023. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi kimenő??? Ha van egy kis esze szakít veled, mert súlyos problémáid vannak és máris korlátoznád őt.


Értelmes egyenrangú kapcsolatban létezik énidő, akár órák, amikor nem lgsz a másikon és nem kéred számon, ha ő mást csinálna - amiről nem is szükséges beszámolnia, főleg, mivel nem éltek együtt.


Az exem volt ilyen ragaszkodó kismajom, mint te. Nem véletlenül szakítottam vele. Bocs, nálam ez nem fér bele.

2023. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen életed neked is. Ha ő nem beszélget veled akkor foglald le magad a te dolgaiddal és ne gondolj egyből a legrosszabra. Engedj egy kis teret/szabadságot neki. A kapcsolat nem börtön, nincs kimenő és te nem vagy börtönigazgató, hogy eldöntsd mit szabad tennie. Ha meg akarna csalni akkor is megtenné ha állandóan a nyakán lógnál.
2023. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!