Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unokatestvérrel meddig szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokatestvérrel meddig szabad érzelmileg elmenni?

Figyelt kérdés
Amit érzünk egymás iránt, az jóval több, mint rokoni szeretet. Tudom, hogy nem szabad hivatalosan összejönnünk, meg a testiség is kizárt, de vajon pusztán érzelmi szinten lehetünk párkapcsolatban?
2023. febr. 8. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Sose tudnék így tekinteni az unokatesóimra. Pedig izmos, helyes srácok, de olyan, mintha a testvéreim lennének. Valami nem oké nálad a toronyban, ha te többet akarsz a vérrokonodtól…
2023. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Az a vicc, hogy nem kizárt.

Legálisan össze is házasodhattok, gyereketek is lehet, csak előtte genetikai vizsgálat javasolt.


Ez még enyhe téma ahhoz képest, hogy nemrég egy kamaszlány az apjával akart d..ni. Amikor fölvetettem, hogy romák-e, törölték a hozzászólásomat. :-)))

2023. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Ameddig anyáddal.
2023. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

1. Ennek semmi alapja, amit mondasz. A világ egy óriási részén ma is az emberek egy jó része az unokatesójával házasodik össze.

[link]


Valószínűleg a te őseid közt is voltak unokatestvérek, akik egymással házasodtak.

2023. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Az tény, hogy régen főnemesi családokban gyakori volt.
2023. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
5) és milyen jól jártak vele, lásd Habsburgok deformitásai 🤗
2023. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy mi értelme lenne. Magad írod, hogy a testiség kizárt. Annó nekem is tetszett az egyik unokanővérem, de mihelyt lett barátnőm, kiment a fejemből.
2023. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Hans Pötterman ***** válasza:
72%
Semennyire,fuj.
2023. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
#4 pont láttam múltkor egy dokumentumfilmet netflixen, hogy Angliában a pakisztáni lakosság 75%-a az unokatestvérével házasodik, és emiatt rengeteg közöttük az értelmi/testi fogyatékos. When cousins marry a címe.
2023. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Ameddig nektek jólesik
2023. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!