Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy sóher,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy sóher, önző férfival?

Figyelt kérdés

Régóta együttélünk. Külön kasszán vagyunk. Én az a típus vagyok, aki hazafelé vesz ezt-azt, egy kis epret, meggysört az esti sorozathoz, mogyorót, jégkrémet, stb. Ő soha semmi ilyet nem tesz, sőt, ha megyünk valahova akkor se fizet, maximum a sajátját. De pl mondom, hogy gyere fagyizzunk, oké, és várja, hogy fizessek. Ez tízből tízszer így van. Anyagilag nem gond, mert mindketten jól keresünk, inkább az elv maga. Már próbáltam vele beszélni erről, azt mondja akkor szóljak, amikor szitu van, hogy fizessen ő, de nem érti, hogy én nem a pénzkiadáson vagyok kiakadva, hanem azon, hogy ő miért nem akar nekem így kedveskedni. Biztos itt is lesz aki nem érti. Szóval hogy az önzetlenség, a nagylelkűség hiányzik belőle. A pénz maga nem érdekes, tényleg mindenünk megvan.

Szerintetek lehet valamit kezdeni ezzel? :(



2023. máj. 24. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gáz...

Még ha külön kassza is,alapnak kellene lenni,hogy legalább egy fagyit megvesz ilyenkor...

Vagy ha bevásároltok,akkor is meglehet beszélni,mikor hogyan osszátok el.

Tipikus önző,filléres nárcisztikus ember,aki a párjától vár el mindent...

2023. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Ezt így miért nem mondod el neki? Hogy jól esne neked is fagyi,kávé stb...


Hu exem hasonló egy automatás kávét is sajnált...

2023. máj. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Van nálatok egy szokásrend, azt tartja.
2023. máj. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
A pénż jobban szereti mint téged. Vagy mint a nőket.
2023. máj. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Miért várnád el, hogy egy beszélgetés után változzon, ha eddig jó volt? Sőt, lehet így jöttél össze vele. Neki ez lett a természetes, hogy sajnálja rád a pénzt.

Ilyen esetben szigorúan meg kell húzni a határokat, nincs több fagyizás, vagy maximum magadbnak veszel bármit is. A fagyizóban mondod a kasszásnak, hogy a párod fizet. Az ilyeneknél más nem használ, csak a kőkemény határhúzás vagy beégetés.

2023. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
7-es jót ír.
2023. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen EXEM. Hosszú távon így nem lehet egy háztartásban élni senkivel sem.

Nálunk az én pénzem közös volt az övé meg csak az övé. Külföldön éltünk tehát jól is kerestem, csak hát így el is ment ám a pénz. Ő meg a közel 4 év alatt szépen félre rakosgatta a fizetését, ráadásul dupla annyit keresett mint én. Az utolsó csepp az volt a pohárban, amikor a mi részlegünket leépítették az irodában ezért önhibámon kívül munkanélküli lettem, utána hétvégén ment kirándulni EGYEDÜL, mert hogy én nem tudok most beleadni úgyse... de hogy előtte mindig én fizettem mindent az el volt felejtve.

2023. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-esnek


Nekem pár hete gurult el a gyógyszerem, mikor beteg voltam, elküldtem gyógyszertárba és előre elkérte a pénzt, hogy ő nem megy, csak ha kifizetem előre. :( Ez mondjuk aggasztó, mert most jól megy a szekér nekem is, de ha bármi történik, magamra maradok úgy látszik. Köszönöm a történetet!

A többieknek is köszönöm.

2023. máj. 25. 09:01
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek lehet valamit kezdeni ezzel? :("

Persze, hogy lehet. Ott lehet hagyni az önző barmot és boldogan élni nélküle.

2023. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez így elég kemény. Ha szegények lennétek, valahol megérteném, de ha van miből, akkor én is szívesen veszek ezt-azt a szeretteimnek. Nem kell nagy dolgokra kondolni, és nem várom el, hogy kifizessék. 37/F
2023. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!