Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy sóher,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy sóher, önző férfival?

Figyelt kérdés

Régóta együttélünk. Külön kasszán vagyunk. Én az a típus vagyok, aki hazafelé vesz ezt-azt, egy kis epret, meggysört az esti sorozathoz, mogyorót, jégkrémet, stb. Ő soha semmi ilyet nem tesz, sőt, ha megyünk valahova akkor se fizet, maximum a sajátját. De pl mondom, hogy gyere fagyizzunk, oké, és várja, hogy fizessek. Ez tízből tízszer így van. Anyagilag nem gond, mert mindketten jól keresünk, inkább az elv maga. Már próbáltam vele beszélni erről, azt mondja akkor szóljak, amikor szitu van, hogy fizessen ő, de nem érti, hogy én nem a pénzkiadáson vagyok kiakadva, hanem azon, hogy ő miért nem akar nekem így kedveskedni. Biztos itt is lesz aki nem érti. Szóval hogy az önzetlenség, a nagylelkűség hiányzik belőle. A pénz maga nem érdekes, tényleg mindenünk megvan.

Szerintetek lehet valamit kezdeni ezzel? :(



2023. máj. 24. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha anyagi akadalya nincs a dolgonak, akkor ez annyit jelent, hogy meg gesztust sem hajlando tenni neked. A gyogyszeres sztori meg mar erosen red flag kene legyen. Ez a kulon kasszas tortenet sem az igazi. Egy parkapcsolat elejen elmegy, de utana huzni kell egy vonalat, hogy innentol egyutt megyunk tovabb joban rosszban, mert a csaladalapitas mashogy nem fog menni. Akkor is lehet olyat, hogy bedobtok mindent a kozosbe, es mindenkinek marad X osszeg, amit sajatjakent kezel peldaul. De ez a kulon kassza es dogolj meg attitud ez biztos nem adja meg a kapcsolatban a szilard alapot az anyagi biztonsag teren. Inkabb keressen kevesebbet, de a hozzaallasaval ne legyen baj, na azzal fogsz tudni tervezni, akar egesz eletre is.
2023. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, majdnem 1 évig. Nehéz volt belátnom mert szerelmes voltam. Nem tudtunk összeköltözni mert nem vált le a szüleiről. Baja volt hogy nekem van 1 gyerekem. Mert az ugye pénzbe kerül. Neki is van de mivel az már felnőtt és az anyjával él “ az más”. Nekem volt félretett pénzem, neki meg egy kis háza. Folyton az anyagiakról beszélt meg hogyan jönnénk ki a pénzből. Azt gyanítom hogy a szülei tartották el és ezt nem akarta feladni. Meg sem hívott soha semmire . De amikor jött akkor elvárta hogy főzzek neki.

Gondolom ha összeköltöztünk volna, külön kasszán kellett volna lennünk, úgy hogy a kajáról én gondoskodok. Azt hiszem szerencsém volt hogy elhagytam, csak időbe telt hogy megértsem hogy ebből nem lesz soha együttélés de ha lett volna az pokol lett volna. Mindig ment programokat csinálni ezzel azzal , hozzám meg csak heti egyszer jött de nem mentünk sehova. Sokszor hangoztatta is hogy ő nem irigy meg megosztja a másikkal amije van. Hát egy fagyira sem hívott meg. De jólesett volna ha néha egy hambira meghívott volna vagy főzött volna ő valamit.

2023. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

"Régóta együttélünk."


Gratulálok...

2023. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülye Vagy.A gyógyszeres ügy már elég is lenne, szevasz tavasz. Alapból megveszem és el sem kérném az árát meg barátnak sem. Hogy elhettek ti? Gondolom utolsó centig felezve. Tisztelet semmi nincs iranyodban, csak van valaki akit dughat ingyen, és még a rezsi is olcsóbb
2023. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam két ilyen éretlen kisfiúval :)


Az egyik mondjuk költött rám de sosem kaptam tőle semmit csak úgy. Ajándékot is úgy, hogy nekem kellett megmondanom, mit kérek, aztán volt, hogy az anyját kérte meg, hogy szerezze be :D Nőnapon bement a virágboltba és épp kötöttek egy csokrot és mondja a csajnak "az jó lesz". Egyszer próbált amúgy magától kitalálni valamit és mondta hogy 10 óra alatt nem döntötte el mit vegyen. Ilyen hogy hoz mogyorót esélytelen volt. A másik meg még ennyit sem fizetett, de ugye nem ez volt a baj, hanem hogy sosem lepett meg semmivel. Pedig volt hogy a haverja mondta hogy vehetne már nekem valamit. Egy másik haverja mondta nekünk hogy vett egy nyakláncot csak úgy, hát én jelzésképp megöleltem a srácot és mondtam milyen cuki :D Végül nekem is vett nyakláncot emiatt, MIKULÁSRA! Nem csak úgy :D Azt mondta "úgy csinálsz mintha nem költenék rád soha" hát nem ez volt a baj hanem hogy sosem jut eszébe egy kib.aszott csokit venni vagy egy szál virágot.


Ezekkel vége, meglepően tapasztaltam, hogy az utána lévő srácok vettek néha egy csokit vagy gumicukrot vagy rózsát nekem illetve voltak randi ötleteik a KFC elvitelre-n kívül :D

2023. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Hagyd ott! Én már a gyógyszerterás jelenetnél elgondolkodtam volna.

Szeret ő téged egyáltalán? Mert ebből egyértelmű,hogy nem.

2023. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szakítás. Ha jófej vagy elmondod őszintén, hogy miért, és hogy ez neked hogy esett.
2023. máj. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet kezdeni? Kidobni!

Én is megtettem pedig szerelmes voltam, nehéz volt. Képzeld el beleszeretsz egy férfiba és menj el úgy randira hogy bocsi éppen rossz az autója, vidd te őt autóval….. sétálni…. Mert nem hív meg semmire… de egy üdítőt sem vesz meg és folyton siránkozik hogy keveset keres. Kiábrándító , hát ki akar egy felnőtt férfinak az anyukája lenni?

2023. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!