Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthetetlen már ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthetetlen már ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

23/f vagyok a barátnőm meg 20 éves. Lassan 3 éve vagyunk együtt. Kb az első másfél évben jól ment minden, aztán egy napon minden megváltozott. Kb egy éve volt ez a nap. Dolgoztam ès elég rossz nap volt az a melóban ès este a barátnőm egyik rokonához hivatalosak voltunk valakinek a születésnapjára. Aztàn ott volt az egyik rokona, kb 40 év körüli nő ès elkezdett nekem kéretlen tanácsokat osztogatni. Már nem ez volt az első eset kb a harmadik alkalom. Mindig azzal jött, hogy én nekem a barátnőm nagybátyának a vállalkozásába kéne dolgoznom, mert korábban már tényleg felajánlotta a nagybátyja, de nem életem vele. Aztán kicsim unalmas volt már nekem ez, ès udvariasan, de határozottan elmondtam, hogy köszönöm szépen nekem van munkám ès egyenlőre ott jól érzem magam, ha szükségem lesz tanácsra, akkor szólni fogok. Másnap ez a nő felhívta a barátnőmet ès elmondta neki, hogy ez nagyon rosszul érintette őt, ő csak a javamat akarta, kb áldozatként mutatta be a történetet . A barátnőm rögtön nekem esett, hogy, hogy viselkedhettem így, miért nem tudok bólogatni. Én meg megmondtam neki, hogy szerintem semmi rosszat nem mondtam ezzel ès ezt a mai napig így gondolom.

Valamiért ez az esemény nagyon megváltoztatta a barátnőmet.

Ha találkoztunk a barátnőivel. A végén nekem esett, hogy én miért nem tudtam mosolyogni, tök kellemetlen érezte magát miattam.

Elmentünk valakinek a keresztelőjére ès ott is bökdösött a templomban, hogy huzzam ki magam jobban, meg állandóan a fülembe súgta, hogy ne nézzek olyan komoran. Akkor a szalagavatója után is össze vesztünk, mert ő szerinte minden barátnőjének a pasija mosolygott csak én néztem bambán.

(Azt beismerem, hogy valóban nem vagyok az a mosolygós fajta, csak akkor mosolygok, ha valami kiváltja belőlem, de csúnyán se szoktam nézni.)

Azt reméltem, hogy ha lemegy az érettségi ès lemegy róla a stressz, akkor abba hagyja ezt, de nem úgy néz ki..

A másik meg az, hogy szerintem nem tud leválni a szüleiről.

Tavaly elvittem őt nyaralni pár napra, ès kérdezte, hogy tudom- e merre van a hely. Mondtam, hogy igen, mert régen sokat jàrtunk arra. Erre ő egyből, ment az apjához ès azzal jött, hogy azon az úton menjünk, amit az apja mondott, mert ő, akkor nyugodtabb lesz. Ott, akkor kiakadtam, mert úgy éreztem mintha bennem nem bízna meg.

Most készül menni dolgozni a nyáron, de megy vele majd az apja intézni a melót, mert egyedül nem mer. 20 évesen szerintem ez màr kicsit sok. Én 16 évesen lementem az egyik rokonomhoz a Balatonra, úgy, hogy magamnak néztem vonatot meg mindent magamnak intéztem. 17 évesen mentem először dolgozni.Egyszer nem jött el velem apám meg anyàm melót intézni, nem is hagytam volna.



2023. máj. 25. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát....nem gondolkodtál el még a szakításon?

Nekem ez ilyen tipikus "tanulópénz" szagú kapcsolat, hogy most megtanulod azt, hogy milyen ne legyen egy kapcsolat...

2023. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most lépj ki belőle, később csak bonyolultabb lesz.
2023. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakitanék ilyennel...
2023. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nagyon életképes lehet a csajszi, ha húsz évesen az apja kísérgeti munkát keresni. Szerintem hagyd inkább, nem is lenne érdemes ezt megmenteni.

Éretlen hozzad ez a lány.


24N

2023. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket érzed, akkor igen...
2023. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Családfüggő, mert egyedül (még) képtelen lábra állni, úgyhogy jobban teszed, ha szakitasz vele! Egyszerűen nem hozzádvaló, te független vagy, érettebb ő meg még fogja anyuci szoknyáját úgymond.
2023. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vége ennek a sztorinak. Nagyon próbál téged kb irányítani, és én is úgy gondolom a leírtak alapján, hogy megbízni sem tud benned. Főleg, hogy az érzések is benned vannak, szóval mindenképp jobb, ha vége.
2023. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Ha jo vele a szex, meg jól megvagytok tartsd meg

De neveld meg hogy ne legyen toxic

2023. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!