Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedem egy elvált anyukáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy elvált anyukával, és hirtelen, ok nélkül "megutált" a 3,5 éves kislánya!?

Figyelt kérdés

Úgy aktívan és személyesen tavaly kezdtünk el ismerkedni és sok-sok közös programunk volt hárman, amik mind mind jól sikerültek. Kirándulások, állatkert, közös főzés, utazás.

Sose eröltettem magam rá, nem akartam neki sok lenni, de mindig jó kapcsolatunk volt, kifejezetten kedvelt, játszottunk sokat, és mikor nem voltam ott emlegetett.

Aztán most jött egy olyan fordulat, hogy nem szeret, ne hívjam "anyát", rossz ember vagyok, stb. Nem is akar találkozni. Talán annyi változás történt, hogy ritkábbak a progik.


Illetve annyit még hozzátennék, hogy az apjának is mond néha hasonlókat, illetve másoknak is szintén ok nélkül.

A szülők válása egyértelműen megviseli, és nem is érti, hiába nagyon kicsi volt még akkor.


Ötletek?


2023. máj. 26. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Dackorszak


A lányom 3 lesz. Mondja, hogy menjünk a mamához. Elindulunk, félúton meggondolja magát, mert ő nem szereti a mamát. Odaérünk, elutasító. Másnap meg nem szeretem apát, a mamát szeretem.

2023. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se vedd a szívedre. Van egy 3 és egy 5 éves gyerekem. Mindketten mondanak ilyeneket az apjukra és rám is. El fog múlni, te maradj nyugodt és kész. Lehet, hogy pár hét múlva neked fog panaszkodni az anyjára, mert kettétört a túrórudi :)
2023. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 3 éves kislányom a napokban mondta (először), hogy "nem szeretlek anya, menj innen!". Nem vettem magamra, éppen haragudott rám valamiért, így tudta kifejezni az érzései komolyságát. Kicsi még, az ilyen jellegű viselkedés nem mindig azt jelenti (sőt, leginkább nem azt jelenti), amit egy felnőttől jelentene. Szóval ne vedd magadra te sem, viselkedj vele továbbra is kedvesen, normálisan, szervezzetek programokat, aztán majd elmúlik.
2023. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén elvált vagyok 3,5 éves a fiam. Ő is felváltva utál mindenkit hol anyát utálom, apát szeretem aztán fordítva, aztán meg fújj mama, utálom a papát stb minden megy , általában azt utálja akihez megy éppen, én a dackorszaknak tudom be. Egyébként ha már ott van valakinél nagy kezdeti utalkozas után már jól elvan.
2023. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!