Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kerületek már olyan helyzetbe...

Kerületek már olyan helyzetbe a gyerekek miatt, hogy lopással gyanúsítottak meg benneteket ok nélkül?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


Viszont jártam már úgy, hogy az 4 éves gyermekemnek megtetszett egy egyszarvús toll, és miközben én épp válogattam valamit, de siettem ő pedig eltette a kis táskájába. Az eladó sem vette észre.

Nem tudta, hogy ez lopás, tehát nem az volt a célja,csak akkor szólt mikor már kijöttünk a boltból.

Vissza mentünk elnézést kértem, a kislányom is elmondta, hogy nem akarta ellopni, nem is tudta, hogy ez lopás, vagy helytelen majd kifizettem.

2023. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. El se tudom képzelni, hogy hogy.
2023. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ovis gyerekként egyszer eltettem a boltban egy műanyag darabot, ami nem termék volt hanem valamiröl leszakadt. És a mögöttünk álló látta és szólt hogy loptam. Kipakoltatták a zsebeim nagyon kellemetlen volt mindenkinek, sose csináltam ilyet többet. De akkor is úgy gondoltam hogy nem lopás hiszen nem konkrét áru volt. Ennyire emlékszem.
2023. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bementünk egy helyre,ott nézegettünk ezt,azt.A gyerekek levették,visszatették a dolgokat, aztán mentünk a kasszához fizetni,erre beszólt az egyik alkalmazott, hogy eltünt egy adott termék amiből elvileg nekik eddig 2db volt.Önként kifordítottam a táskám hogy lássák nincs semmi erre odabacta hogy majd a kamera megmondja,fizettünk, aztán vártunk lealázva,mire egy másik munkatárssal megüzenték, hogy ja hát bocs tényleg nem loptunk.

Szóval így 2.

2023. márc. 31. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
No en kertem volna panaszkonyvet vagy valami felettest...nemelyik boltos azt hiszi o szarta a spanyol viaszt
2023. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Addig el sem jöttem volna onnan míg meg nem nézzük a kamerát együtt, és utána biztos én csináltam volna akkora cirkuszt, hogy megemlegetik.
2023. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Cirkuszt nyilván én is csináltam, de hiányérzetem van, mert mások előtt szégyenítettek meg bennünket ártatlanul és tényleg majdnem úgy nézett ki mintha én lennék hülye mert felháborodtam azon ahogy bántak velünk.
2023. márc. 31. 22:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám az öcsémmel járt úgy, hogy nagyobb áruházban meggyanúsították, hogy rongált. Ment a keménykedés, biztonsági szoba, miegymás, hogy fizesse ki. Anyu kereskedelemben dolgozott, keményen a sarkára állt, hogy akkor szeretné látni a kamera felvételeit erről, panaszkönyv, miegymás. Végül hosszas huzavona után megnézhette és kiderült, hogy nem az öcsém volt, ő csak arra járt. Ettől még kellemetlen volt az egész és ki tudja, mi van akkor, ha kevésbé tudatos anyával csinálják ezt. Egyébként videójátékok voltak kiállítva, amikkel játszani is lehetett, valakik pedig másik játék dobozát is felbontották.
2023. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Lehet odavetettem volna hangosan valami sértőt. Nem old meg semmit, de jól esett volna. Pl a kva anyjukat, h teljesen ártatlanul zaklat és büdös, bunkó paraszt módjára beszél, amikor együttműködő voltam a tisztázásban és ártatlan is vagyok. Ha folytatja, akkor csak hangosabban kiabálok.

Ja tudom, tényleg semmit nem old meg, de szerintem ezt csináltam volna. Lehet lepontozni.

2023. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehet kellett volna, de igazából akkor nagyon ideges voltam, egyszerűen nem bír megnyugodni az igazságérzetem. Utólag lehet odamenni beszélni az üzletvezetővel? Tegnap nem volt bent állítólag.
2023. ápr. 1. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!