Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még ez a kapcsolat? 25/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a kapcsolat? 25/F

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el ápolóként dolgozni a sürgősségin, szóval a legtöbbször, amikor hazaérek, már nincs túl sok energiám semmihez. Barátnőm neheztel rám emiatt, hogy annyira menne ide meg oda, konkrétan egyszer egy 12 órás műszakom után próbált rábeszélni. Akkor úgy összeveszett velem, hogy 3 napig nem szólt hozzám. Nem érti meg, hogy egyrészt nekem is bele kell szoknom, másrészt sokszor lelkileg is kimerítő, nemhogy fizikailag. Illetve kicsit attól is tartok, hogy esetleg megcsalhat. Nincs rá bizonyítékom, csak amikor összevesztünk, elszólta magát, hogy instán sokan próbálkoznak nála. Tudniillik szereti mutogatni magát és néhány képe kicsit túl sok, mondhatni kihívó, és amikor szóváteszem, csak annyit mond rá, hogy nem kell féltékenykednem. Egyszer áthívta a barátnőit, akikkel egyfolytában vihogtak, amikor megkértem őket, hogy kicsit legyenek halkabban, mert aludni szerettem volna, csak annyit mondott, hogy ők legalább foglalkoznak vele. Hiába próbálok a kedvére tenni, soha semmi nem jó neki.
2023. máj. 28. 10:43
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
94%

Szerintem kaputt.


Eltérő az életviteletek.

2023. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de még ha meg is lehetne nem tartana sokáig.

Nem érti meg, hogy el vagy fáradva, direkt hangoskodik, nincs rád tekintettel és másokkal írkál (flörtöl, szexchatel) = keresi az utódodat.

Mit akarsz te ezen megmenteni de komolyan?

2023. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem fogjátok tudni megoldani. Neked később is fárasztó és sok lesz a munka, neki meg ez így nem megfelelő, több figyelemre és közös programokra vágyna.
2023. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján te járnál jobban a szakítással...
2023. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez egyik félnek se jó, de a lány ráadásul semmi tiszteletet nem mutat feléd. Ha egy nő, ennyire nem tisztel, azt ott kell hagyni
2023. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha helyedben lennék és ha megcsalna ezért, akkor legszívesebben átolnám a fejét a falon. Ideje lenne leültetni és elpofázni neki , hogy viselkedjen úgy mint a normális emberek, és értse meg , hogy 12 óra meló után már nem vagy úgy mintha reggel 8 ó-kor felkeltél vola 10 óra alvás után. Ha nem érti meg akkor pápá.
2023. máj. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!